Cesta


EVROPSKÝ DŮM:

RSS - Novinky

RSS - Novinky

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Twitteru

Najdete nás na Twitteru

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Tisková konference: Veřejná konzultace o obchodní politice EU - Příležitost pro české exportéry
Poslat tuto stránku e-mailemPoslat tuto stránku e-mailemTiskTisk

30/06/2010

 

Datum: 30. června 2010 od 10 hodin

Místo:  Evropský dům, Jungmannova 24, Praha

  tým businesmanů před mapou světa

  Dovolujeme si Vás pozvat na tiskovou konferenci, na které bude představena iniciativa Evropské komise – veřejná konzultace o budoucí obchodní politice Evropské unie.

  Konzultace má za cíl dát odborné veřejnosti možnost komentovat a ovlivnit podobu, rozsah a strategické cíle obchodní politiky Evropské unie, kterou hodlá Evropská komise představit na podzim tohoto roku.

  O tom, jak se mohou do konzultace zapojit i podnikatelé z České republiky, k jakým tématům by se měli vyjádřit a na které problémy upozornit, bude hovořit Martin Tlapa, náměstek ministra průmyslu a obchodu.

  Veřejné konzultace Evropské komise, jakožto významný nástroj v procesu přípravy evropských právních předpisů, představí Martin Stašek, tiskový mluvčí Zastoupení EK v ČR.

  Názory zástupců podnikatelů k iniciativě a okruh hlavních priorit z pohledu českých firem představí Dagmar Kuchtová, zástupkyně generálního ředitele a ředitelka sekce vnějších vztahů Svazu průmyslu a dopravy České republiky.

   

  Tisková konference proběhne dne 30. června 2010 od 10:00 v prostorách Zastoupení Evropské komise v Jungmannově ulici č. 24 v Praze 1.

   

  Svou účast na tiskové konferenci laskavě potvrďte na emailu eva.dubjakova@ec.europa.eu nebo na telefonním čísle 255 708 231.

   

  Další informace podá a případné dotazy zodpoví Martin Stašek, tiskový mluvčí Zastoupení EK (martin.stasek@ec.europa.eu, 255 708 229).

  Poslední aktualizace: 30/10/2010  |Začátek stránky