Cesta


EVROPSKÝ DŮM:

RSS - Novinky

RSS - Novinky

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Twitteru

Najdete nás na Twitteru

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Den s Erasmem
Poslat tuto stránku e-mailemPoslat tuto stránku e-mailemTiskTisk

29/04/2010

 

Datum: 29.04.2010 9:00 - 13:00

Místo:  Europe Direct Plzeň

  tři studenti u tabule

  V poslední dubnový čtvrtek pořádáme v plzeňském středisku Europe Direct akci nazvanou „Den s Erasmem“.

  Evropská osobnost Erasma Rotterdamského před lety inspirovala vznik celoevropského výměnného programu pro univerzitní studenty, který se rychle stal nejpopulárnějším způsobem evropské mobility studentů napříč všemi členskými zeměmi EU.

  Europe Direct Plzeň, sídlící ve významném univerzitním městě, má samozřejmě zájem podporovat studenty v jejich snaze získávat mezinárodní zkušenosti. Proto jsme pro Vás ve spolupráci s Erasmus Student Network připravili akci, na níž se studenti Západočeské univerzity mohou dozvědět nejen to, jak je program Erasmus koordinován, financován, či jaké možnosti vyjíždějícím studentům vůbec nabízí, ale především se prostřednictvím osobních příběhů našich i zahraničních studentů seznámit s výhodami a riziky zahraničních stáží. Pozornost bude samozřejmě věnována i dalším programům studentské mobility, jako jsou FREE MOVER či EHP/Norsko.

  Snahou celé akce bude ukázat, že studium v zahraničí není jen pro vyvolené, ale může se hlásit každý. Program Erasmus se může stát neopakovatelnou částí Vašeho studia, na kterou budete vzpomínat po zbytek života. Chcete vědět více? Navštivte tedy informační středisko Europe Direct Plzeň!

  Akce Den programu Erasmus se uskuteční 29. dubna od 9:00 do 13:00 hodin v prostorách Europe Direct Plzeň.

  Více si o programu Erasmus můžete přečíst i zde.

  Poslední aktualizace: 30/10/2010  |Začátek stránky