Cesta


EVROPSKÝ DŮM:

RSS - Novinky

RSS - Novinky

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Twitteru

Najdete nás na Twitteru

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Okresní kola soutěže "Topic of the Day: Europe!"
Poslat tuto stránku e-mailemPoslat tuto stránku e-mailemTiskTisk

23/02/2010

Datum: 23.02.2010 - 24.02.2010

Místo: Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov, Krajský úřad ZK Zlín / Eurocentrum Zlín, Zlínský kraj, Eventis o.p.s.

    vlajka Evropské unie

     

    Eurocentrum Zlín zve všechny přihlášené soutěžící do okresního kola "Topic of the Day: Europe!"

    Milí soutěžící,

    ráda bych vám poděkovala za zájem o soutěž „Topic of the Day: Europe!" a pozvala vás do okresního kola. Vzhledem k počtu přihlášených týmů budou okresní kola dvě: proběhnouv Holešově aveZlíně,vednech23.2.2010 a 24. 2. 2010.

    Seznam soutěžících s přesným časem a místem konání najdete zde: 

    Holešov,23.2.2010,9:00hodin

    GymnáziumLadislavaJarošeHolešov
    Okresní kolo v Holešově je určeno protýmyz okresůKroměřížaVsetín:

    •  Arcibiskupské gymnázium Kroměříž: Vojtěch Slezáček, Lukáš Vítek, Filip Skála
    •  Arcibiskupské gymnázium Kroměříž: Zdeněk Štokman, Jan Němeček, Petr Vacek
    •  Gymnázium Kroměříž: Hana Váňová, Jiří Michal, Jana Blϋmelová
    •  Gymnázium Holešov: Eliška Doleželová, Petr Kolařík, Miroslav Dvořák
    •  Gymnázium Holešov: Ondřej Kopřiva, Kamil Trhlík, Zuzana Juráňová
    •  Gymnázium Valašské Meziříčí: Pavlína Navrátilová, Tomáš Tesař a Eva Ullrichová
    •  SPŠ stavební Valašské Meziříčí: Marco Ferro, Jakub Štěpánek, Peter Lézl

     

    Zlín,24.2.2010,9:00hodin

    KrajskýúřadZlínskéhokraje,expoziceTomášeBative2.etáži
    Okresní kolo ve Zlíně je určeno protýmyz okresůZlínaUherskéHradiště:

    •  Gymnázium Uherský Brod: Michaela Cahlová, Patrik Borýsek, Veronika Jurásková
    •  Gymnázium Uherské Hradiště: Denisa Kodýmová, Pavlína Trchalíková, Pavel Kouřil
    •  Gymnázium Uherské Hradiště: Ondřej Pluháček, Michael Neumann, Jakub Náplava
    •  SŠPH Uherské Hradiště: Jan Chalabala, Tomáš Lovecký, Jiří Kozumplík
    •  Gymnázium TGM Zlín: Jan Oláh, Michal Březík, Jakub Mazal
    •  Gymnázium TGM Zlín: Barbora Bednaříková, Jana Mikušcová, Kristýna Domokošová
    •  Gymnázium Otrokovice: Jan Cibulka, Pavlína Herentinová, Jakub Ondráček
    •  SZŠ a VOŠZ Zlín: Karolína Švardalová, Nicole Vachutová, Eva Snopková


    Prosíme všechny soutěžící, aby na adresu gergelova@euroskop.cz zaslali své prezentace předem, nejpozději do čtvrtka 18. 2. 2010. Tam budeme moci prezentace vyzkoušet přímo na technice, kterou budeme používat. Pokud to nestihnete, můžete samozřejmě přinést prezentaci až na místo, ovšem nebude možné řešit žádné technické problémy. Pokud je prezentace velká, pošlete ji prosím přes službu Úschovna.cz, protože přes email by neprošla.

    Na všechny soutěžící se budeme moc těšit, do krajského kola postoupí vždy nejlepší čtyři týmy z kol okresních.

    Přejeme vám hodně štěstí a inspirace při přípravě prezentací.

    Poslední aktualizace: 30/10/2010  |Začátek stránky