Cesta


EVROPSKÝ DŮM:

RSS - Novinky

RSS - Novinky

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Twitteru

Najdete nás na Twitteru

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Zahájení série diskusních kulatých stolů v Evropském domě
Poslat tuto stránku e-mailemPoslat tuto stránku e-mailemTiskTisk

04/02/2010

Datum: 4.2.2010, 16:00 - 18:00

Místo: Evropský dům, Jungmannova 24, Praha 1

  logo konference v Kodani

  Dne 4. února 2010 se uskuteční první diskusní kulatý stůl pořádaný Zastoupením Evropské komise v ČR a Informační kanceláří Evropského parlamentu v ČR v sídle obou institucí, v prostorách Evropského domu v Jungmannově ulici v Praze.

  Tématem setkání bude debata předních českých odborníků nad otázkami klimatických změn, životního prostředí a obnovitelných zdrojů energie s ohledem na výsledky Kodaňského summitu o změnách klimatu.

  Mezi řečníky vystoupí mimo jiné poslanec Evropského parlamentu Miroslav Ouzký, ředitel odboru změny klimatu Ministerstva životního prostředí Pavel Zámyslický, senátor Bedřich Moldán či poslanec Martin Bursík.

  Zastoupení Evropské komise v ČR a Informační kancelář Evropského parlamentu v ČR se společně podílejí na celoevropském projektu European Public Space. Cílem tohoto projektu je moderní formou přiblížit širokému spektru veřejnosti Evropskou unii a její fungování, kulturu a další významné oblasti. Projekt kulatých stolů reaguje na snahu prezentovat české odborné i laické veřejnosti komunikační priority EU a aktuální témata na evropské politické scéně.

   

  Poslední aktualizace: 30/10/2010  |Začátek stránky