Cesta


EVROPSKÝ DŮM:

RSS - Novinky

RSS - Novinky

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Twitteru

Najdete nás na Twitteru

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Letní škola migračních studií
Poslat tuto stránku e-mailemPoslat tuto stránku e-mailemTiskTisk

31/08/2009 - 06/09/2009

Datum: 31/8 – 6/9/2009

 

Místo: Fakulta managementu VŠE v Jindřichově Hradci

  Letní škola migračních studií

  V termínu 31.8. – 6.9. 2009 se uskuteční Letní škola migračních studií, která je organizována v Jindřichově Hradci z prostředků ministerstva vnitra ČR, ve spolupráci s Fakultou managementu VŠE, centrálou IOM v Ženevě a odborníky z akademické sféry i nevládních organizací.

  V průběhu týdenní pobytové školy se studenti aktivně zúčastní studijního programu, který se bude skládat z bloků věnovaných přednáškám pozvaných domácích zahraničních lektorů, interaktivních seminářů, panelových diskusí s účastí odborníků nebo představitelů migrantů v ČR, neformálních setkání s přednášejícími a v neposlední řadě i prezentací pozvaných nevládních organizací.

  Témata jednotlivých přednášek, seminářů a panelových diskusí budou pokrývat jednotlivé aspekty fenoménu migrace - ekonomické, politické, bezpečnostní, sociologické, demografické i kulturní.

  Mezi přednášejícími budou zástupci české akademické obce, představitelé vládních resortů ČR a zahraniční odborníci, významné osobnosti společenského a politického života ČR a představitelé zájmových organizací sdružující zahraniční migranty žijící v ČR.

  Více o programu a přihláškách zde.

   

   

  Poslední aktualizace: 30/10/2010  |Začátek stránky