Cesta


EVROPSKÝ DŮM:

RSS - Novinky

RSS - Novinky

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Twitteru

Najdete nás na Twitteru

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Seminář k Nové výzvě Programu Culture na rok 2010 v oblasti kulturního dědictví
Poslat tuto stránku e-mailemPoslat tuto stránku e-mailemTiskTisk

02/07/2009

Datum: 2/7/2009

 

Místo: Ministerstvo Kultury, Praha

  Seminář k Nové výzvě Programu Culture na rok 2010 v oblasti kulturního dědictví

  Program Evropské Unie Culture otevírá novou výzvu pro rok 2010 k podání projektů a získání finanční podpory pro projekty v oblasti kulturního dědictví  pro nemovité i movité památky a nemateriální kulturní dědictví.

  Pro bližší seznámení s obsahem a podobou nové výzvy i pro získání celkových informací o Programu Evropské komise Culture, který bude pokračovat každoročními výzvami až do roku 2013, Vás Národní památkový ústav zve na seminář k Nové výzvě Programu Culture na rok 2010 v oblasti kulturního dědictví dne 2.července 2009 v 11,00 hod. v zasedacím sále Ministerstva Kultury – konírně, v Nostickém paláci,  Maltézské nám 1, Praha 1, Malá Strana.

  Seminář je určen pro zájemce o informace o Programu Culture jako jedné z možností realizace projektů v oblasti kulturního dědictví, i pro ty, kteří již konkrétní projekt připravují.

  Projekty určené do programu Culture mohou zahrnovat všechny aspekty kulturního dědictví včetně např. presentace, podpory přístupu veřejnosti k památkám, vzdělávání, výzkumu, restaurování a konzervace; při dodržení specifických podmínek Programu může být jejich součástí i investiční akce. Pro rok 2010 budou otevřeny možnosti předložit projekty krátkodobé (12-24 měsíců) a dlouhodobé (3-5 let). Uzávěrka předkládání projektů je podle harmonogramu Evropské komise stanovena na 1. října 2009.

   

  V případě zájmu o seminář zaregistrujte svou účast na  culture2000heritage@up.npu.cz

  Ukončení semináře se předpokládá do 14, 00 hod., seminář je bezplatný.

  Pozvánku včetně podrobného programu naleznete zde.

  Poslední aktualizace: 30/10/2010  |Začátek stránky