Cesta


EVROPSKÝ DŮM:

RSS - Novinky

RSS - Novinky

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Twitteru

Najdete nás na Twitteru

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Eurofestival v Brně
Poslat tuto stránku e-mailemPoslat tuto stránku e-mailemTiskTisk

01/06/2009

Datum: 1/6/2009

 

Místo: prostor vedle Mahenova divadla, Brno

  Eurofestival v Brně

  Poslední z  open-air Eurofestivalů pořádaných u příležitosti českého předsednictví v Radě EU zavítá 1. června 2009 do Brna (v prostorách vedle Mahenova divadla). Třídenní (31.5. – 2.6.) neformální zasedání ministrů zemědělství a rybářství zemí Evropské unie tak obohatí kulturně-vzdělávací doprovodný program.

  Celodenní program Eurofestivalu v Brně je zaměřen na návštěvníky všech věkových kategorií. Eurofestival nabídne pestrý hudební program, program pro děti, tvořivé ateliéry, ale i debatu s představiteli Evropské komise, včetně prezentace českého předsednictví v Radě EU,  institucí Evropské unie a jednotlivých členských států. V odpoledních hodinách bude v infostanech probíhat projekt Za školou tématicky zaměřený na problematiku Evropské unie. O hudební část programu se postarají kapela MAKO MAKO, Navigators, a popový zpěvák Jan Vágner. Dnes už stálice na českém hudebním nebi Aneta Langerová a hvězda české popmusic skupina MIG 21 vystoupí na hlavním podiu ve večerních hodinách.

  V doprovodných infostanech budou probíhat prezentace vybraných zemí Evropské unie, zábavné soutěže a znalostní kvízy s evropskou tématikou apod. V dopoledních hodinách i odpoledních hodinách se budou moci návštěvníci zúčastnit besedy se zástupci Evropské komise.

   

  Program pro děti nabídne malovaní a kreativní hry, balónkovou show, pouliční divadlo a další netradiční zábavní atrakce.

   

  Poslední aktualizace: 30/10/2010  |Začátek stránky