Cesta


EVROPSKÝ DŮM:

RSS - Novinky

RSS - Novinky

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Twitteru

Najdete nás na Twitteru

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Konference: Enviromentální legislativa EU a český průmysl
Poslat tuto stránku e-mailemPoslat tuto stránku e-mailemTiskTisk

16/03/2009

Datum: 16/03/2009

 

Místo: Masarykova Univerzita, Patočkova 10, Brno

 

 

  Konference: Enviromentální legislativa EU a český průmysl

  Jedním z nejožehavějších problémů českého průmyslu je dlouhodobě nutnost vypořádat se s enviromentální legislativou Evropské unie. V posledních měsících navíc situaci komplikuje i probíhající finanční a ekonomická krize. Jak firmy čelí tomuto dvojímu tlaku? Znamená pro ně pouze zvýšené náklady a nižší konkurenceschopnost, nebo i šanci prorazit tam, kde jiní oslabují?

  O těchto problémech budou 16. března 2009 v Brně debatovat zástupci českého automobilového a energetického průmyslu. Účast tak například přislíbil ředitel vnějších vztahů Škoda Auto Radek Špicar, generální ředitel Volvo Trucks Slovakia Robert Grozdanovski, ředitelka odboru evropské agendy ČEZ Zuzana Krejčiříková, ředitel sekce plánování ČEPS Pavel Šolc či senátor Bedřich Moldán.

  Konferenci organizuje Mezinárodní politologický ústav Masarykovy univerzity s podporou Evropského parlamentu. Bude se konat na Fakultě sociálních studií (Joštova 10, Brno). Začátek konference je stanoven na 13.00 a ukončení proběhne v 18.00. Pracovním jazykem bude čeština a angličtina se zajištěným překladem.

  Další informace poskytne Jana Kovačovská, e-mail: kovacovska@iips.cz

  Program naleznete zde.

  Poslední aktualizace: 30/10/2010  |Začátek stránky