Cesta


EVROPSKÝ DŮM:

RSS - Novinky

RSS - Novinky

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Twitteru

Najdete nás na Twitteru

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Zastoupení EK v ČR na Youtube

National Info Day
Poslat tuto stránku e-mailemPoslat tuto stránku e-mailemTiskTisk

03/02/2009

Místo: Jednací sál Zastupitelstva Jihomoravského kraje, budova Krajského úřadu Jihomoravského kraje, Žerotínovo nám. 3/5, III.patro

 

Datum: 03/02/2009

  euromince

  1. oznámení o semináři ke 2. výzvě

  ,,National Info Day“ CENTRAL EUROPE

  Dne 3. února 2009 pořádá odbor evropské územní spolupráce Ministerstva pro místní rozvoj (MMR) národní informační den OP Nadnárodní spolupráce Střední Evropa (dále jen ,,CENTRAL EUROPE“), který se bude konat od 11.00 hod. v prostorech jednacího sálu Zastupitelstva Jihomoravského kraje,Žerotínovo nám. 3/5, v Brně.

  Zaměření semináře:

  Společný technický sekretariát - JTS (Joint Technical Secretariat) v spolupráci s Odborem evropské územní spolupráce MMR v pozici Národního koordinátora a v spolupráci se zástupci Centra pro regionální rozvoj s kompetencí orgánu kontroly 1. stupně představí postupy a metodické zásady uplatňované v rámci OP CENTRAL EUROPE.

  Účastníkům semináře je tak nabízena možnost konzultovat veškeré technické dotazy spojené s 2. výzvou pro předkládání projektů a další otázky spojené s programem.

  Na seminář jsou zváni přednostně žadatelé v rámci vyhlášené 2. výzvy OP CENTRAL EUROPE.

  Do naplnění kapacity sálu je účast otevřena i dalším zájemcům, kteří jsou zapojeni jako vedoucí a projektoví partneři z 1. výzvy OP CENTRAL EUROPE, případně plánují předložit projekty v dalších výzvách.

  Přihláška na seminář:

  Vyplněnou přihlášku zasílejte elektronicky nejpozději do 20.1.2009 na adresu: horste@mmr.cz.

  Poslední aktualizace: 30/10/2010  |Začátek stránky