Cesta


EVROPSKÝ DŮM:

RSS - Novinky

RSS - Novinky

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Twitteru

Najdete nás na Twitteru

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Diskuze o konkurenceschopnosti malých a středních podniků v EU
Poslat tuto stránku e-mailemPoslat tuto stránku e-mailemTiskTisk

06/03/2008

 

Datum: 6. března 2008

Místo: Eurocentrum Praha, Evropský dům, Jungmannova 24, Praha 1

  Günter Verheugen

   

  ANO pro Evropu, o.s., Zastoupení Evropské komise v ČR a odbor informování o evropských záležitostech Úřadu vlády ČR si Vás dovolují pozvat na veřejnou diskuzi v rámci kulatých stolů o předsednictví České republiky v Radě EU na téma Evropská unie jako přínos pro konkurenceschopnost malých a středních podniků. Diskuze se uskuteční ve čtvrtek 6. března 2008 od 8:45 do 10:15 v Eurocentru Praha (Evropský dům, Jungmannova 24, Praha 1).

  Diskuze se koná u příležitosti pražské návštěvy pana Güntera Verheugena, místopředsedy Evropské komise a komisaře pro podnikání a průmysl, který vystoupí jako hlavní řečník společně s Alexandrem Vondrou, místopředsedou vlády pro evropské záležitosti. Dalšími řečníky budou Jan Wiesner, předseda Svazu českých a moravských výrobních družstev, a David Šeich, předseda Unie malých a středních podniků ČR.

  Diskuze bude probíhat v anglickém a českém jazyce, tlumočení bude zajištěno. Dostavte se, prosím, nejpozději v 8:30 k registraci.

  Máte-li zájem se této diskuse zúčastnit, potvrďte prosím svoji účast nejpozději do 4. března prostřednictvím e-mailu s plným jménem a institucí na adresu:  registrace@anoproevropu.cz.

   

  Poslední aktualizace: 30/10/2010  |Začátek stránky