Cesta


EVROPSKÝ DŮM:

RSS - Novinky

RSS - Novinky

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Twitteru

Najdete nás na Twitteru

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Bezpečnostní budoucnost EU a ČR: jak jsme na ni připraveni
Poslat tuto stránku e-mailemPoslat tuto stránku e-mailemTiskTisk

23/11/2007

 

Datum: 23. listopad 2007

Místo: Praha

  Vlajky členských států EU

  Středisko bezpečnostní politiky Centra pro sociální a ekonomické strategie Fakulty sociálních věd UK v Praze pořádá ve spolupráci s Institutem ochrany obyvatelstva Lázně Bohdaneč Generálního ředitelství Hasičského sboru České republiky a Zastoupením Evropské komise v České republice konferenci na téma  "Bezpečnostní budoucnost EU a CR: jak jsme na ni připraveni". Konference se bude konat v pátek 23. listopadu 2007 od 9 do 19 hodin v Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR, Sněmovní 1, Praha 1.

  Záštitu nad konferencí převzali MUDr. Pavel Bém, primátor hl. m. Prahy, Mgr. František Bublan, předseda výboru pro bezpečnost Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, Mgr. Petr Gandalovič, ministr zemědělství České republiky, Prof. RNDr. Václav Hampl, DrSc., rektor Univerzity Karlovy v Praze, Dr. Libor Rouček, první místopředseda zahraničního výboru Evropského parlamentu a Genmjr. Ing. Miroslav Štěpán, generální ředitel Hasičského záchranného sboru České republiky.

  Konference je organizovaná do jednotlivých bloků, jejichž tématy bude mimo jiné Evropská unie: 50 let bezpečnosti a prosperity jako závazek pro budoucnost, bude se hovořit o prioritách bezpečnostní politiky EU za českého i francouzského předsednictví, dále pak o proměnách NATO a  roli EU při zajišťování bezpečnosti evropského kontinentu.

   

  Účast je nutné potvrdit nejpozději do 16.11. 2007 na e-mail: sbp@fsv.cuni.cz, připadně telefonicky na tel: 224 491 500. Současně s potvrzením je třeba také zaslat číslo osobního dokladu. Prezence účastníků bude probíhat od 8 hodin ráno.

   

  Program

  Podrobné informace msw8 - 33 KB [33 KB]

  Poslední aktualizace: 30/10/2010  |Začátek stránky