Cesta


EVROPSKÝ DŮM:

RSS - Novinky

RSS - Novinky

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Twitteru

Najdete nás na Twitteru

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Vyfoťte úspěšný projekt!
Poslat tuto stránku e-mailemPoslat tuto stránku e-mailemTiskTisk

17/07/2012

 

Za nejlepší snímek projektu financovaného z prostředků EU můžete vyhrát fotografické vybavení v hodnotě 1000 eur a výlet do Bruselu pro dvě osoby.

Pochlubte se, jak umíte zacházet s fotoaparátem, a pošlete do soutěže své snímky vztahující se k regionálním projektům podporovaným z fondů EU.

  Vyfoťte úspěšný projekt!

  Na fotografiích musí být zachyceny projekty financované z Evropského fondu pro regionální rozvoj nebo z Fondu soudržnosti. Musí na nich být vidět označení projektu – to je vždy vyvěšeno na desce s informacemi o financování a vlajkou EU.

  Fondy pomáhají méně rozvinutým regionům EU modernizovat a reagovat na problémy globalizované světové ekonomiky. Financování se používá například na zvyšování kvalifikace místních pracovníků, podporu podnikání, zlepšování infrastruktury či na ochranu životního prostředí.

  Soutěž má dvě samostatné kategorie: mohou se do ní přihlásit jednak pracovníci organizací, které prostředky na rozvoj regionů z evropských fondů čerpají, a jednak jednotlivci z řad veřejnosti. K účasti budete též potřebovat profil na sociální síti Facebook.

  Úkol je prostý: najděte vhodný projekt – ve vašem regionu či jinde – vyfoťte jej a snímek nám zašlete.

  Na podzim budou v každé kategorii vybráni dva vítězové, jeden veřejností prostřednictvím online hlasování (hlasování začíná 27. srpna a končí 7. září).

  Ostatní vítěze vybere porota. Fotografie budou posuzovány z estetické stránky, z hlediska kreativity a významu pro regionální politiku EU.

  Každý vítěz získá poukaz v hodnotě 1000 eur určený na digitální fototechniku a zájezd pro dva do Bruselu během Evropského týdne regionů a měst (8.–11. října).

  Ať už jste doma nebo v zahraničí, všímejte si evropských projektů a mějte připraveny fotoaparáty! Do soutěže se můžete přihlásit do konce srpna.

   

  Další informace:

  Informace o soutěži na Facebooku

  Více informací o regionální politice EU

  Ocenění pro regiony

  Poslední aktualizace: 31/08/2012  |Začátek stránky