Cesta


EVROPSKÝ DŮM:

RSS - Novinky

RSS - Novinky

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Twitteru

Najdete nás na Twitteru

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Zúčastněte se ceny pro mladé novináře!
Poslat tuto stránku e-mailemPoslat tuto stránku e-mailemTiskTisk

12/07/2012

 

Soutěž organizuje Evropská síť zemědělských novinářů (ENAJ). Cílem je ocenit novinářské dovednosti mladých lidí a zároveň je motivovat k psaní o tématech týkajících se společné evropské zemědělské politiky (CAP).

  Zúčastněte se ceny pro mladé novináře!

  Soutěžit lze ve dvou kategoriích:
  1) Jak mladí farmáři začínají podnikat
  2) Ekologicky udržitelné farmaření

  Přihlásit se mohou novináři do 35 let ze států, jež jsou členy ENAJ (Belgie, Česká republika, Dánsko, Finsko, Francie, Irsko, Itálie, Maďarsko, Německo, Nizozemí, Polsko, Rakousko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Velká Británie).

  Články mohou být napsány v kterémkoli z jazyků participujících států. ENAJ nominuje nejlepší články z každé kategorie. Porota složená z mluvčího GŘ AGRI, prezidenta ENAJ (novinář) a specialisty na CAP vybere a vyhlásí finální vítěze v první polovině listopadu.

  V každé kategorii budou uděleny tři ceny. Šest výherců bude pozváno na výroční prosincové novinářské setkání do Bruselu. Dva mladí novináři, kteří získají první cenu, navíc budou vyzváni k účasti na novinářském zájezdu, jež pořádá GŘ AGRI v roce 2013.

  V případě, že máte zájem o další informace o soutěži a o kontakt na místní zastoupení ENAJ, zaregistrujte se nejprve na e-platformě pro evropské novináře www.ag-press.eu 

  Stávající členové ag-press naleznou podrobnější informace zde: http://www.ag-press.eu/share-your-story/enaj-journalist-prize-young-ag-journalists

  Příspěvky zasílejte na místní ENAJ kontakt do 20. září 2012.

  Poslední aktualizace: 19/07/2012  |Začátek stránky