Cesta


EVROPSKÝ DŮM:

RSS - Novinky

RSS - Novinky

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Twitteru

Najdete nás na Twitteru

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Informační síť o EU - EUROPE DIRECT má novou webovou tvář
Poslat tuto stránku e-mailemPoslat tuto stránku e-mailemTiskTisk

23/03/2011

Síť EUROPE DIRECT se od poloviny března prezentuje novými webovými stránkami. Webový portál, dostupný na adrese www.europedirect.cz již na první pohled zaujme moderní grafikou a především jednoduchostí, s jakou se návštěvník na webu orientuje. Informace jsou přehledně rozděleny do kategorií, jež zajistí snadné nasměrování občana k informacím, které požaduje. Hlavním motivem úpravy webového portálu bylo zjednodušení orientace a navigace pro návštěvníka.

  Logo informační sítě Europe Direct Česká republika

  Návštěvník nalezne na webu rozcestník o nabízených službách sítě EUROPE DIRECT a jejích informačních kontaktních místech v ČR, dále kalendář akcí pořádaných středisky EUROPE DIRECT v regionech a celá škála velmi zajímavých informačních materiálů a zdrojů o EU. Nově se objevují sekce videogalerie a fotogalerie, portál byl dále doplněn o rozsáhlou evropskou databázi publikací, kde si mohou občané zdarma objednat vybranou položku. Na portálu naleznete dále i ankety, kvízy a soutěže, ve kterých máte možnost získat hodnotné ceny.

   

  Informační síť EUROPE DIRECT se rozprostírá po celé EU a její kanceláře, jichž je v EU více než 500 se zaměřují na komunikaci, poskytování informací o EU a pořádání akcí pro zvyšování povědomí o EU. Dále provozují internetové stránky, vydávají publikace a spolupracují s místními sdělovacími prostředky. Střediska EUROPE DIRECT osobně, telefonicky či po e-mailu řeší dotazy veřejnosti. V České republice je naleznete v Brně, Českých Budějovicích, Jihlavě, Mostě, Novém Jičíně, Olomouci, Pardubicích a Plzni.

   

  Bezplatná informační  linka ED:

  00 800 67891011

   

  Kontakt:

  ed@europedirect.cz

  Související odkazy

  Poslední aktualizace: 29/03/2011  |Začátek stránky