Cesta


EVROPSKÝ DŮM:

RSS - Novinky

RSS - Novinky

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Twitteru

Najdete nás na Twitteru

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Dokumentární trh East Silver - Výzva k přihlašování filmů
Poslat tuto stránku e-mailemPoslat tuto stránku e-mailemTiskTisk

23/04/2010

East Silver je specializovaným trhem na poli dokumentárního filmu ve střední a východní Evropě. Trh East Silver sestává z videotéky, katalogu a specializované online databáze dokumentárních filmů.

East Silver celoročně prezentuje výběr východoevropských dokumentárních filmů pod názvem EAST SILVER KARAVANA na nejvýznamnějších mezinárodních filmových festivalech a trzích a v rámci EAST SILVER TV FOCUSU doporučuje konkrétní tituly do vysílání světovým televizním stanicím.

Přihlaste svůj dokumentární film na 7. ročník trhu dokumentárních filmů East Silver, který proběhne v Jihlavě 25. - 31. října 2010.

  Dokumentární trh East Silver - Výzva k přihlašování filmů

  Cena SILVER EYE

  Cena bude udělena za nejlepší krátký, středometrážní a celovečerní dokumentární film regionu. V každé kategorii bude nominováno 11 filmů. Všechny vítězné filmy získají peněžní cenu 1500 Euro. O cenách rozhodne mezinárodní porota složená z filmových profesionálů. Kromě peněžní ceny budou nominované filmy podpořeny celoročním festivalovým servisem.

  Vyhlášení vítězů a předání ceny SILVER EYE se uskuteční v říjnu 2010 v rámci slavnostního zakončení 14. Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů v Jihlavě.

  East Silver (www.eastsilver.net) organizuje Institut dokumentárního filmu (www.dokweb.net) ve spolupráci s Mezinárodním festivalem dokumentárních filmů v Jihlavě (www.dokument-festival.cz).

  Podmínky:

  Do trhu se mohou přihlásit dokončené východoevropské dokumentární filmy v anglické verzi nebo s anglickými titulky, rok výroby 2009 - 2010 a také dokumentární projekty ve vývoji. Tituly, prosím, přihlašujte pomocí online formuláře na http://www.eastsilver.net/en/east-silver/entry-form/

  2 DVD kopie a případně další promo materiály zašlete na adresu: East Silver, Školská 12, 110 00 Praha 1, ČR

  Více na www.eastsilver.net.

  Uzávěrka:

  Přihlášovacá formulář je třeba odeslat do 31. červenec 2010. Přihláška platí i pro předvýběr do programu 14. MFDF v Jihlavě a portálu Doc Alliance Films (docalliancefilms.com).

  Kontakt:

  EAST SILVER Market, Oct 27 - Nov 1, 2009

  info@eastsilver.net

  Tel/Fax: +420 222 954 526

  www.eastsilver.net

  Poslední aktualizace: 30/10/2010  |Začátek stránky