Cesta


EVROPSKÝ DŮM:

RSS - Novinky

RSS - Novinky

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Twitteru

Najdete nás na Twitteru

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Veletrh pracovních příležitostí JOBDAYS 2010 zahájen již dnes
Poslat tuto stránku e-mailemPoslat tuto stránku e-mailemTiskTisk

30/03/2010

Na JOBDAYS 2010 jsou nabízena nejen volná místa českých a zahraničních firem na území České republiky, ale i pracovní příležitosti v zahraničí.

Své zastoupení budou mít personální agentury, internetové portály nabízející práci, zástupci státní správy i Evropské unie a další specialisté na trhu práce.

  tým tří mladých lidí pracujících na počítači

  Vedle možnosti mluvit přímo s personalisty vystavujících společností, budete mít příležitost navštívit prezentace firem, workshopy a semináře, které se budou vztahovat k problematice hledání práce a možnostem dalšího vzdělávání. Veškeré konkrétní informace naleznete na webových stránkách veletrhu www.jobdays.cz.

  Mezi přihlášenými vystavovateli jsou také zástupci státní správy a Evropské unie. Na stánku úřadu práce se budete moci informovat o podpoře nezaměstnaným, kterou stát poskytuje. O práci v zahraničí budou informovat poradci EURES, kteří přijedou přímo z pozvaných zemí. Nebudou chybět ani EURES poradci z Velké Británie, Německa či Norska. Formy podpory pro živnostníky či české firmy financované z Evropské unie představí Evropský sociální fond. Zástupce Europass Vám zase poradí při psaní životopisu. Můžete se těšit i na doprovodný program, ukázky z činnosti české armády a mnoho dalšího...

  Veletrh práce JOBDAYS 2010 se zaměří také na absolventy středních a vysokých škol prostřednictvím speciálních pracovních nabídek a dalších možností vzdělávání.

  Veletrh se otevřel 30. března 2010 v 10 hodin dopoledne. V 11 hodin proběhlo slavnostní zahájení veletrhu za účasti zástupce Ministerstva práce a sociálních věcí a organizátora veletrhu.

  Každý den od 11. do 17. hodin budou v seminárních místnostech probíhat prezentace vystavovatelů, workshopy a semináře zaměřené na tématiku spojenou s hledáním práce.

  V průběhu celého veletrhu budou na venkovní ploše před Průmyslovým palácem probíhat prezentace činností Armády České republiky.

  Dne 1. dubna 2010 navštíví veletrh odstupující evropský komisař pro zaměstnanost sociální věci a rovné příležitosti Vladimír Špidla.

   

  Vstup je pro všechny návštěvníky ZDARMA.

  Datum konání: 30.března - 1.dubna 2010

  Místo: INCHEBA EXPO PRAHA, VÝSTAVIŠTĚ HOLEŠOVICE (Průmyslový palác – pravé křídlo)

  Poslední aktualizace: 30/10/2010  |Začátek stránky