Cesta


EVROPSKÝ DŮM:

RSS - Novinky

RSS - Novinky

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Twitteru

Najdete nás na Twitteru

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Zastoupení EK v ČR na Youtube

ESPON INFO DAY a PARTNER CAFÉ v Bruselu 16. září
Poslat tuto stránku e-mailemPoslat tuto stránku e-mailemTiskTisk

13/08/2009

 

Program ESPON organizuje v souvislosti se současnou výzvou 16. září 2009 v Bruselu informační den (Info Day) společně s Partner Café. V průběhu informačního dne budou představeny nové výzvy k návrhům a vyjádření zájmu pro potenciální projektové partnery programu.

Výzvy, jejichž uzávěrka je 11. listopadu toto roku, budou vyhlášeny k datu této akce, tedy 16. září 2009. Na Info dni představí Evropská komise a představitelé švédského předsednictví EU politické požadavky související s budoucími výsledky programu ESPON

  Vlajka EU

  Program ESPON 2013

  Program ESPON 2013 byl přijat Evropskou komisí v roce 2007. Smyslem tohoto programu je podpora rozvojové politiky ve vztahu k teritoriální kohezi a harmonickému rozvoji evropského prostoru. Cílem je poskytování srovnatelných informací, důkazů, analýz a scénářů systémů podmínek pro rozvoj regionů, měst a větších území.

  Program ESPON by měl usnadňovat pohyb kapitálu a příležitostí pro rozvoj mezi různými teritorii a podílí se na zlepšování evropské konkurenceschopnosti. Další jeho činností je prohlubování a rozšiřování teritoriální spolupráce a zajišťování trvale udržitelného a vyváženého rozvoje.

  ESPON Info Day

  Účelem informačního dne je:

  Podpora vyhlášení nových výzev k návrhům a vyjádření zájmu o účast v jednotlivých projektech včetně nových finančních možností a podmínek pro přihlášení.

  Podpora tvorby síťového partnerství mezi potenciálními projektovými partnery a povzbuzení k novým projektům jako hlavní téma akce.

  Více informací zde.

  ESPON Partner Café

  Odpolední ESPON Partner Café je zaměřeno na otevřenou diskusi potenciálních projektových partnerů. Jde o příležitost vytvořit nadnárodní projektové skupiny, schopné předložit společný návrh k účasti na projektech programu ESPON. Zároveň jde o příležitost diskutovat s představiteli zainteresovaných subjektů (stakeholders) o společných tématech v rámci Priority 2 (Cílené analýzy). Zde najdete instituce, které již využily příležitost být zahrnuty do seznamu potenciálních projektových partnerů.

  Více informací zde.

  Přihláška

  Uzávěrka přihlášek na Info Day a Partner Café je 10. září 2009 v 15 hodin. Registrační on-line formulář je k dispozici zde.

   

   

  Poslední aktualizace: 30/10/2010  |Začátek stránky