Cesta


EVROPSKÝ DŮM:

RSS - Novinky

RSS - Novinky

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Twitteru

Najdete nás na Twitteru

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Zastoupení EK v ČR na Youtube

EUROPE DIRECT Uherské Hradiště je evropským občanům opět o krok blíž
Poslat tuto stránku e-mailemPoslat tuto stránku e-mailemTiskTisk

14/05/2009

 

Žhavý trend dneška, vytváření sociálních sítí na internetu v rámci různých virtuálních prostorů jako je Facebook anebo MySpace, už pronikl i do nevládních a mezinárodních institucí. Svůj instituční profil a tím i svoje fanoušky zde mají nejen organizace jako UNESCO, OSN či Rada Evropy.

Do sociálních sítí, tedy internetových komunit a prostorů umožňujících komunikaci mezi známými i neznámými lidmi pomocí speciálních aplikací, se zapojuje také česká pobočka EUROPE DIRECT Uherské Hradiště.

  logo Europe Direct Uherské Hradiště

  Profil organizace, aktuality, fotografie z uskutečněných akcí, ale také odkazy na zajímavé evropské projekty a programy naleznou uživatelé v angličtině na adrese:

   www.facebook.com/pages/Uherske-Hradiste-Czech-Republic/EUROPE-DIRECT-Uherske-Hradist/70749369621?ref=ts

  FaceBook:

  FaceBook patří do rodiny komunitních serverů vytvářející sociální sítě. Vznikl v roce 2004 jako místo setkávání studentů Harvardu, jako akademická obec. Poměrně rychle došlo k jeho rozšíření do všech amerických univerzit a postupně i za hranice USA. Podle statistik jej dnes pravidelně užívá již kolem 85% amerických VŠ studentů a studentek.

  K dnešnímu dni má FB přes 40 milionů uživatelů, a stává se tak nejen fenoménem dneška, ale i velmi progresivním nástrojem k oslovení širokých vrstev veřejnosti. Jeho dynamický růst mu předurčuje milionové přírůstky měsíc co měsíc. Jako přihlašovací jméno vám poslouží pouze e-mailová adresa, a nemusíte tak hledat neobsazenou přezdívku ve 40 milionovém světě studentů či nestudentů.

  Facebook do jednoho webu soustřeďuje velké množství internetových služeb a záleží pouze na vás, co všechno dokážete obsáhnout. FaceBook má ambice stát se stejným fenoménem internetu jako například YouTube, Google apod.

  Pro více informací o aktivitách informačního centra a projektech Evropské unie stačí zabrousit na:

  http://uherskehradiste.europe-direct.cz    

  http://ed.uh.cz

   

  Kontakt:

  Rádi vás také uvítáme na půdě informačního střediska EUROPE DIRECT na Masarykově náměstí 21 v Uherském Hradišti.

   

  Poslední aktualizace: 30/10/2010  |Začátek stránky