Cesta


EVROPSKÝ DŮM:

RSS - Novinky

RSS - Novinky

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Twitteru

Najdete nás na Twitteru

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Zastoupení EK v ČR na Youtube

„Slyšíš mě, Evropo?“
Poslat tuto stránku e-mailemPoslat tuto stránku e-mailemTiskTisk

22/04/2009

Máte chuť si zakřičet? A přidat se k velké hlasové vlně, která zaburácí od severního Finska až po jižní Španělsko? Pak máte šanci ve čtvrtek 30. dubna v 15:30. Přesně v tu chvíli zakřičte z plných plic: "Slyšíš mě, Evropo?". Zakřičet můžete doma, s kamarády, na ulici, z okna, prostě jakkoli a kdekoli. Svůj výkřik můžete nahrát a poslat do hudební stanice MTV, jejíž štáby se rozjednou do Milána, Berlína a Prahy a zde budou natáčet tento jedinečný hlasový happening. Nemáte chuť křičet? Pak se na vše můžete podívat v přímém přenosu na MTV. A proč se tato akce koná? Protože se blíží volby do Evropského parlamentu a vy o sobě můžete dát vědět svým hlasem. Nejprve mocným výkřikem a pak začátkem června vhozením lístku do volební urny. 

  „Slyšíš mě, Evropo?“

  Volby do Evropského parlamentu jsou již skoro za dveřmi. V České republice můžete volit své europoslance ve dnech 5. - 6. června 2009. K volbám do Evropského parlamentu jdeme již podruhé, poprvé jsme mohli volit v červnu 2004, krátce po našem vstupu do EU.

  Happening THE SHOUT! má připomenout, že se volby do Evropského parlamentu konají a má smysl se jich účastnit. Hlavně se zaměřuje na mladé lidi, pro které to může být jejich první volební příležitost.

  Zkuste si zakřičet s ostatními a zakusíte ten pocit, jaký má váš hlas sílu. Bude to rozdílný zážitek, když bude člověk křičet sám, nebo když bude křičet ve společnosti tísíců lidí. A stejné je to i s vaším volebním hlasem. Nechte ho zaznít a dejte najevo, v jaké Evropě chcete žít.

  Na stránkách http://www.caneuhearme.eu/eu/ se můžete zapojit do diskuze s ostatními, přihlásit do fotosoutěže nebo poslat videoklip do MTV.

  Další informace:

  Tisková zpráva

  Stránky akce „Slyšíš mě, Evropo?“

  Stránky voleb do Evropského parlamentu 2009

  Stránky hudební stanice MTV

  Poslední aktualizace: 30/10/2010  |Začátek stránky