Cesta


EVROPSKÝ DŮM:

RSS - Novinky

RSS - Novinky

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Twitteru

Najdete nás na Twitteru

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Aukční síň: Bruselská konference věnovaná životnímu prostředí
Poslat tuto stránku e-mailemPoslat tuto stránku e-mailemTiskTisk

11/02/2009

Úřad pro spolupráci EuropeAid (AIDCO) s potěšením oznamuje, že dne 13. března 2009 se v Bruselu bude konat vůbec první konference „Aukční síň“, věnovaná životnímu prostředí.

Cílem „Aukční síně“ je vybudovat účinné a široké partnerství v projektech týkajících se životního prostředí v rozvojových zemích tím, že zajistí setkání rozvojových subjektů a široké škály možných dárců, včetně nadací ze soukromého sektoru. V příslušné brožurce je představeno téměř 100 návrhů projektů v oblasti životního prostředí (s rozpočty ve výši 400 000 až 3 miliony eur), pro které se hledají finanční prostředky.

 

  pohled na vinici ozářenou sluncem

  Spojení mezi možnými dárci a projekty bude usnadněno na konferenci, přičemž propojování se bude uskutečňovat podle podtémat a regionů. Účastníci ze soukromého sektoru budou mít rovněž možnost podělit se o své zkušenosti, pokud jde o sociální odpovědnost podniků.

  „Aukční síň“ je pro potenciální dárce jedinečnou příležitostí, jak snadno najít kvalitní projekty na financování! Projekty byly v roce 2008 úřadem AIDCO vyhodnoceny jako velmi dobré, avšak kvůli omezenému rozpočtu nezískaly finanční prostředky v nabídkovém řízení, jehož se zúčastnily. Díky konferenci „Aukční síň“ získají tyto projekty „druhou šanci“ na financování.

   

  Další informace lze najít a zaregistrovat se je možno na internetové stránce:

   

  http://ec.europa.eu/europeaid/auctionfloor

   

  Brožurka

   

  Poslední aktualizace: 30/10/2010  |Začátek stránky