Cesta


EVROPSKÝ DŮM:

RSS - Novinky

RSS - Novinky

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Twitteru

Najdete nás na Twitteru

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Letní soutěž pro všechny – VYFOŤTE SE S EUROPE DIRECT!
Poslat tuto stránku e-mailemPoslat tuto stránku e-mailemTiskTisk

25/07/2008

Vyzýváme všechny cestovatele, turisty, prázdninové nadšence i dovolenkáře, kteří se budou toulat letní Evropou, aby hledali naše kolegy v EUROPE DIRECT! Velká letní pátrací soutěž začíná!

  Logo Europe Direct

  Střediska EUROPE DIRECTse nachází ve všech 27 zemích Evropské unie a zahlédnete-li logo naší sítě, jste u cíle pátrání. Pokud nechcete jít naslepo, vyhledejte si adresy středisek na internetových stránkách Evropské komise, a to: http://ec.europa.eu/europedirect v sekci „Navštivte nás“, kde je umístěna interaktivní mapa a seznam informačních míst podle jednotlivých zemí. S vyhledáním Vám také pomůžeme na jednotlivých střediscích v České republice. Střediska bývají součástí informačních center, knihoven, škol nebo jiných institucí.

  A jaký je Váš úkol? Podat nezvratný důkaz o návštěvě našich kolegů v Evropě, a to formou fotografie, letáku daného střediska, jeho razítka nebo jakýmkoli jiným průkazným materiálem. Důkaz zašlete nebo předejte ve Vašem nejbližším středisku EUROPE DIRECT v České republice, a to nejpozději do 10. září 2008. Ke svým důkazům nezapomeňte připojit svoji kontaktní adresu a také adresu střediska, které jste navštívili.

   

  Pro vylosované úspěšné pátrače budou připravena trička na pohodlné cestování, deštníky na ukrytí před mraky nebo hrníčky na voňavou kávu a další propagační předměty.

  Bezplatná informační linka EUROPE DIRECT 00 800 6 7 8 9 10 11 z kteréhokoli členského státu EU.

  Poslední aktualizace: 30/10/2010  |Začátek stránky