Cesta


EVROPSKÝ DŮM:

RSS - Novinky

RSS - Novinky

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Twitteru

Najdete nás na Twitteru

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Veřejná debata k aktuálnímu stavu příprav českého předsednictví v Radě EU
Poslat tuto stránku e-mailemPoslat tuto stránku e-mailemTiskTisk

16/03/2008

Zastoupení Evropské komise ve spolupráci s Útvarem místopředsedy vlády pro evropské záležitosti Vás zve k účasti na veřejné prezentaci a debatě k aktuálnímu stavu příprav českého předsednictví v Radě EU v pondělí 17. března 2008 od 11:15 v konferenčním sále Evropského domu, Jungmannova 24, Praha 1.

 

  Vlajka EU

  Útvar místopředsedy vlády pro evropské záležitosti připravil informační brožuru k přípravám českého předsednictví EU. Brožura sepsaná formou otázek a odpovědí srozumitelnou a čtivou formou na třinácti stranách informuje širokou veřejnost o konkrétních krocích vlády v přípravě předsednictví ČR v Radě EU v první polovině příštího roku, jakož i se základními fakty o předsednictví.

  Brožuru představí veřejnosti náměstci místopředsedy vlády pro evropské záležitosti Jana Hendrichová a Marek Mora v rámci debaty k aktuálnímu stavu příprav českého předsednictví v Radě EU.

  Veřejná prezentace a debata se uskuteční v pondělí 17. března 2008 od 11:15 v konferenčním sále Evropského domu, Jungmannova 24, Praha 1.

   

  Více zde

  Poslední aktualizace: 30/10/2010  |Začátek stránky