Cesta


EVROPSKÝ DŮM:

RSS - Novinky

RSS - Novinky

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Twitteru

Najdete nás na Twitteru

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Vyhlášení soutěže pro žáky základních škol
Poslat tuto stránku e-mailemPoslat tuto stránku e-mailemTiskTisk

28/02/2008

Eurocentrum Praha společně s Informační kanceláří Evropského parlamentu a Zastoupením Evropské komise v ČR vyhlašují soutěž pro žáky základních škol "VELIKONOCE V EVROPĚ" o nejzdařilejší velikonoční vajíčko. Soutěž probíhá ve dvou kategoriích: žáci 1.-5. třídy a žáci 6.-9. třídy; a ve dvou podkategoriích: obrázek vajíčka a vyfouknuté malované vajíčko. Uzávěrka soutěže je v pondělí 10. března 2008.

  Vyhlášení soutěže pro žáky základních škol

  Každý jednotlivec nebo třída jako celek může do soutěže přihlásit jednu práci v podkategorii obrázek vajíčka a jednu práci v podkategorii vyfouknuté malované vajíčko. Práci zpracovanou libovolnou technikou lze zanést nebo zaslat do pondělí 10. března 2008 na adresu Eurocentrum Praha, Jungmannova 24, 110 00 Praha 1. Nezapomeňte, prosím, připojit svoje jméno, třídu a název školy a telefonický či emailový kontakt. Vítězné práce ve všech čtyřech kategoriích budou zveřejněny na webových stránkách a odměněny věcnými cenami.

   

  Slavnostní vyhlášení vítězů proběhne v úterý 18. března 2008 v Eurocentru Prahaa bude spojeno se zábavným programem s velikonoční tématikou (soutěže, hry) pro všechny přítomné žáky.

   

   

  Pozn. Vyhrazujeme si právo s došlými výtvarnými díly následně disponovat např. za účelem jejich vystavení v prostorách Eurocentra Praha.

   

  Poslední aktualizace: 30/10/2010  |Začátek stránky