Cesta


EVROPSKÝ DŮM:

RSS - Novinky

RSS - Novinky

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Twitteru

Najdete nás na Twitteru

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Výběrové řízení na produkci hudebního "open air" festivalu - nabídky přijímáme do 7. března!
Poslat tuto stránku e-mailemPoslat tuto stránku e-mailemTiskTisk

02/03/2008

 

Zastoupení EK vyhlašuje výzvu k podávání nabídek na produkci hudebního "open air" festivalu, který by se měl konat v Praze 9. května v rámci letošních oslav Dne Evropy. Festival bude informovat o záležitostech EU a propagovat evropský rok mezikulturního dialogu.

  Logo ER mezikulturního dialogu

  Evropská unie vyhlásila rok 2008 za Evropský rok mezikulturního dialogu, jenž se bude zabývat tím, co nám evropská kulturní rozmanitost přináší a čím nás prolínání kultur může obohatit. Jeho cílem je přispět k vzájemnému porozumění a lepšímu soužití.

  Zastoupení Evropské komise v České republice hodlá poukázat na cíle Evropského roku mezikulturního dialogu v rámci letošních oslav Dne Evropy (9. května), a to ve formě kulturní a informační akce pro veřejnost.

  Zastoupení EK proto vyhlašuje výzvu k podávání nabídek na produkci hudebního "open air" festivalu, který by se měl konat v Praze 9. května. Musí obsahovat hudební vystoupení, která poukazují na hodnoty Evropského roku mezikulturního dialogu, tj. důležitost kulturního projevu jako základu pro vzájemné porozumění a přínosy tvůrčího dialogu  mezi různými kulturami.

  Akce by také měla umožnit účast a prezentaci činností různých subjektů a institucí zapojených do propagace mezikulturního dialogu v České republice. V neposlední řadě instituce a orgány EU (Zastoupení Evropské komise, Informační kancelář Evropského parlamentu a informační síť EK), jakož i slovinské předsednictví v Radě EU a příští francouzské, české a svédské předsednictví by měly mít prostor k vlastní prezentaci na veřejnosti.

  Více informací k výzvě:

  Výzva msw8 - 53 KB [53 KB]     Specifikace msw8 - 105 KB [105 KB]     Vzor smlouvy msw8 - 195 KB [195 KB]

  Poslední aktualizace: 30/10/2010  |Začátek stránky