Cesta


EVROPSKÝ DŮM:

RSS - Novinky

RSS - Novinky

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Twitteru

Najdete nás na Twitteru

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Zastoupení EK v ČR na Youtube

I na vašem názoru záleží
Poslat tuto stránku e-mailemPoslat tuto stránku e-mailemTiskTisk

28/01/2008

 

Rádi byste Komisi sdělili svůj názor na energetickou politiku či otázky životního prostředí? Chcete nám říci, jak si představujete budoucnost Evropy nebo co si myslíte o mezikulturním dialogu?

Přihlaste se do nového diskuzního fóra Debate Europe a zúčastněte se diskuze on-line s evropskými komisaři v úterý 29. ledna.

 

 

  Logo diskusního fóra Debate Europe

  Ubírá se EU správným směrem? Je skutečným přínosem pro občany? Plete se zbytečně do oblastí, jež nejsou podstatné, zatímco v jiných otázkách je její činnost nedostatečná?

  Ať už si o EU myslíte cokoli, nyní máte příležitost vyjádřit svůj názor – 29. ledna bude oficiálně zahájen provoz nové verze diskuzního fóra „ Debate Europe “.

  Od 15.00 do 17.00 hodin se diskuze zúčastní komisaři Stavros Dimas (životní prostředí), Andris Piebalgs (energetika) a Margot Wallströmová (komunikace) spolu s dalšími úředníky Komise.

  Aby diskuze vedly ke skutečné výměně názorů mezi EU a širokou veřejností, budou se jich nyní zástupci Komise pravidelně účastnit.

  Zahajovací diskuze bude zaměřena na tři témata: budoucnost Evropy , energetika/změna klimatu a mezikulturní dialog . K dispozici bude i čtvrtá sekce, určená k diskuzi o jakýchkoli jiných záležitostech EU. Další témata přibudou v nadcházejících měsících.

  Původní stránky „Debate Europe“ byly uvedeny do provozu v roce 2006 v rámci tzv. „plánu D“ (demokracie, dialog a diskuze) a celkem zaznamenaly 1,3 milionu návštěv (asi 2000 denně). Byla jim udělena cena „European eDemocracy Award“ za rok 2006.

  Nové stránky by měly být přehlednější a více zaměřené na nejdůležitější témata. Jejich cílem je podnítit veřejnou diskuzi a pomoci EU vést konstruktivní dialog s občany, v jehož rámci bude veřejnost moci přispět k formulaci evropské politiky v zásadních otázkách.
  Další informace na toto téma


   

  Poslední aktualizace: 30/10/2010  |Začátek stránky