Cesta


EVROPSKÝ DŮM:

RSS - Novinky

RSS - Novinky

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Twitteru

Najdete nás na Twitteru

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Pozvánka na tiskovou konferenci ke zveřejnění Národní zprávy Eurobarometr 68.1
Poslat tuto stránku e-mailemPoslat tuto stránku e-mailemTiskTisk

24/01/2008

 

Zastoupení Evropské komise v České republice si Vás dovoluje pozvat na tiskovou konferenci u příležitosti zveřejnění „Národní zprávy Eurobarometr 68.1“, která se bude konat 28. ledna 2008 od 10:00 v prostorách Zastoupení Evropské komise v Evropském domě v Jungmannově ulici 24, Praha 1.

  Graf pod lupou

   

  Zprávu představí její autor RNDr. Jan Herzmann, generální ředitel společnosti Factum Invenio, a svůj komentář k ní přednese PhDr. Ivan Gabal, sociolog a zakladatel společnosti Gabal, Analysis & Consulting.

  Národní zpráva Eurobarometr 68.1, pro kterou sběr dat v České republice probíhal v období od 24. září do 15. října 2007, nabízí přehled názorů občanů České republiky na různé aspekty fungování Evropské unie i na jejich vlastní život a srovnává je s postoji občanů ostatních 26 členských států Evropské unie a v některých případech i s názory občanů zemí kandidátských (Chorvatsko, Turecko a Bývalá jugoslávská republika Makedonie).

  Průzkum provádělo TNS Opinion & Social, konsorcium složené ze společností Taylor Nelson Sofres a EOS Gallup Europe.

  Pro bližší informace o předchozí české národní zprávě Eurobarometr z června 2007 a odkazy na další průzkumy veřejného mínění v EU navštivte prosím oficiální stránky Zastoupení Evropské komise v ČR na adrese:

  http://ec.europa.eu/ceskarepublika/press/press_releases/070620_cs.htm

   

  Další informace podá a případné dotazy zodpoví Martin Stašek, tiskový mluvčí Zastoupení EK (martin.stasek@ec.europa.eu, 255 708 229).

  Poslední aktualizace: 30/10/2010  |Začátek stránky