Cesta


EVROPSKÝ DŮM:

RSS - Novinky

RSS - Novinky

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Twitteru

Najdete nás na Twitteru

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Zastoupení EK v ČR na Youtube

„Co pro nás kdy Evropa udělala?“ mění tvář
Poslat tuto stránku e-mailemPoslat tuto stránku e-mailemTiskTisk

12/02/2007

Podnětný animovaný film „What has Europe ever done for us?” (Co pro nás kdy Evropa udělala?) vzbudil při prvním uvedení celou řadu ohlasů. Velké množství reakcí svědčí o jeho úspěchu.

  „Co pro nás kdy Evropa udělala?“ mění tvář

  Animovaný film je dnes v rámci kampaně Speak up Europe opět představen veřejnosti na nově upraveném internetovém portálu www.whathaseuropedone.eu, kde jsou uvedeny novinky a aktuální zprávy z kampaně a rovněž interaktivní  plochy.

  Animovaný film bude brzy k dispozici ve 20 evropských jazycích a internetové portály budou zprovozněny ve všech členských státech Evropské unie. Budou sloužit jako prostor pro diskuse a umožní návštěvníkům vyjádřit názory na současné i budoucí fungování EU.

  Internetový portál „What has Europe ever done for us?” bude on-line součástí kampaně Speak up Europe , která souvisí s iniciativou Evropské komise nazvanou Plán D pro demokracii, dialog a diskusi a podporuje zapojení občanů EU.

  Navštivte www.whathaseuropedone.eu a zapojte se s chutí do diskusí!

  Poznámka: Kampaň Speak up Europe organizuje Evropské hnutí a její partneři v rámci Plánu D a za podpory Evropské komise.

  Poslední aktualizace: 30/10/2010  |Začátek stránky