Cesta


EVROPSKÝ DŮM:

RSS - Novinky

RSS - Novinky

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Twitteru

Najdete nás na Twitteru

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Evropský dům
Poslat tuto stránku e-mailemPoslat tuto stránku e-mailemTiskTisk

 

Evropský dům - Váš prostor v Evropě o Evropě!

 

 

->  Chtěli byste se zeptat, jak to v Evropě chodí, a nevíte koho?

->  Zajímá Vás, kde sehnat peníze na Váš podnikatelský záměr?

->  Ještě doma nemáte Lisabonskou smlouvu?

->  Zajímá Vás, co se v Evropě aktuálně děje?

 

V přízemí Evropského domu jsou Vám k dispozici informační pracovníci, kteří Vám poradí s Vašimi otázkami a poskytnou potřebné materiály.

Trápí Vás termín odevzdání seminárky do školy a doma Vás ruší mladší sestra? V zadním traktu Evropského domu Vám nabízíme pohodlí a klid pro studium s rozsáhlou knihovnou a potřebným počítačovým vybavením.

Nemáte rádi colu a štvou Vás chroupači popcornu ve velkých sálech? Každou druhou středu od sedmi večer pro Vás máme nachystanou filmovou lahůdku z evropské produkce!

 Jste v centru a máte chvilku volno? Přijďte se podívat do galerie Evropského domu. V rámci našeho exhibičního programu Vám pravidelně nabízíme řadu zajímavých tématických výstav.

Nudíte se? Ve vstupní hale jsou Vám k dispozici multimediální kiosky nabité zábavnými počítačovými hrami. Přijďte se pobavit u evropské pohádky nebo zachránit svět hledáním energetických úspor!

Máte malý plat a chtěli byste raději pracovat v Německu? Nelíbí se Vám porušování lidských práv ve světě? Chcete čerpat evropské fondy i v dalších letech? Nechcete už chodit do směnárny? V Evropském domě pro Vás každou druhou středu odpoledne máme připraven praktický seminář o dopadech našeho členství v Evropské unii.

Zajímá Vás erudovaný pohled odborníků na klima, ekonomiku v Evropě nebo program Galileo? Přijďte si vyslechnout naši diskusi u kulatého stolu a zeptat se těch nejpovolanějších.

 

Informační leták:   Evropský dům pdf - 4 MB [4 MB]

 

Poslední aktualizace: 05/09/2012  |Začátek stránky