Cesta


EVROPSKÝ DŮM:

RSS - Novinky

RSS - Novinky

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Twitteru

Najdete nás na Twitteru

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Výstavy fotografií na téma senioři
Poslat tuto stránku e-mailemPoslat tuto stránku e-mailemTiskTisk

01/12/2012

 

Při příležitosti Evropského roku aktivního stárnutí a mezigenerační solidarity se Zastoupení Evropské komise v České republice ve spolupráci s Ministerstvem práce a sociálních věcí ČR, které je koordinátorem tohoto evropského roku v České republice, rozhodlo zorganizovat fotografickou výstavu na téma aktivního stárnutí a mezigenerační solidarity.

Výstava byla součástí Zahajovací konference Evropského roku aktivního stárnutí a mezigenerační solidarity, která se konala dne 1.3.2012 v Černínském paláci v Praze.

  Fotografie, které na ní můžete zhlédnout, byly bezplatně poskytnuty občanským sdružením Ženy50, které každoročně organizuje fotosoutěž „Úhel pohledu“, Nadačním fondem Veselý senior, který v roce 2006 organizoval výstavu „V objektivu senior“ a v neposlední řade i Diakonií Českobratrské církve evangelické. Na výběru fotografií se podíleli účastníci regionálních seminářů „EU a My 50+“, které Zastoupení Evropské komise v České republice pořádá ve spolupráci s Ministerstvem práce a sociálních věcí ČR a dalšími partnery.

  Tak jako regionální semináře „EU a My 50+“, bude i tato výstava putovat po celém území České republiky a bude celý rok ke zhlédnutí v prostorách informačních středisek Europe Direct nebo na krajských a městských úřadech.

                               

   

  Kalendář výstavy:

  Datum: 1. - 21. prosince 2012, pondělí - pátek, 10:00-18:00

  Místo: Evropský dům, Jungmannova 24, Praha 1

  Poslední aktualizace: 07/12/2012  |Začátek stránky