Kruimelpad

E-mail deze paginaE-mail deze paginaPrintPrint

De team van de vertegenwoordiging van de Europese Commissie in België

Hoofd 
Jimmy Jamar
Joseph.Jamar@ec.europa.eu
02 295 20 82

Secretariaat 
Karin Verminck
Karin.Verminck@ec.europa.eu
COMM-REP-BRU@ec.europa.eu
02 295 83 56
Fax: 02 296 38 64

Webmaster
Mauro Sabatano
Mauro.Sabatano@ec.europa.eu
02 299 05 79                                                                                                                                                      

Politieke dienst
Verantwoordelijke
Nadège Defrère
Nadege.Defrere@ec.europa.eu
02 296 45 44

Economisch Analist – Europa 2020
Steven Engels
Steven.Engels@ec.europa.eu
02 296 64 38

Economisch Analist – Europa 2020
Thomas Bernheim
Thomas.Bernheim@ec.europa.eu
02 296 94 70

Politiek verslaggever
Oona Van Landuyt
Oona.Van-Landuyt@ec.europa.eu
02 295 15 17

Miguel Desot
Miguel.Desot@ec.europa.eu
02 296 63 53

Administratieve en financiële dienst
Verantwoordelijke 
Marleen De Bock
Marleen.De-Bock@ec.europa.eu
02 298 51 75

Assistent logistiek/waarnemend webmaster
Roberto Gasparini
Roberto.Gasparini@ec.europa.eu
02 299 46 53

Assistent financiën/contracten
Catherine Dielens
Catherine.Dielens@ec.europa.eu
02 295 87 67

Dienst informatie en communicatie
Verantwoordelijke
Katherine Laminne
Katherine.Laminne@ec.europa.eu
02 296 29 10

Europe Direct
Catherine Mestdagh
Catherine.Mestdagh@ec.europa.eu 
02 296 33 26

Evenementen
Nathalie Malivoir
Nathalie.Malivoir@ec.europa.eu
02 299 27 70

Social Media  - Onderwijs
Isabelle Langnickel
Isabelle.Langnickel@ec.europa.eu
02 296 11 42

Persdienst
Verantwoordelijke
Amara Buyse
Amara.Buyse@ec.europa.eu
02 297 75 87

Anne Compère
Anne.Compere@ec.europa.eu
02 299 87 21

Persoverzichten
Huu Hoc Nguyen
Huu-Hoc.Nguyen@ec.europa.eu
02 298 63 13

Receptie (publicaties – onthaal)
Verantwoordelijke
Jonathan Buyle
COMM-REP-BRU-HOTESSES@ec.europa.eu
02 295 38 44 / 02 295 26 15

Europe Info Europa
Archimedesstraat 1
Verantwoordelijke
Elisabeth Koch
Elisabeth.Koch@ec.europa.eu
02 296 31 78 / 296 55 55
Fax: 02 296 54 00