Šī vietne tika arhivēta 16/12/2011
16/12/2011

Par kampaņu

Par kampaņu

Kā ēst pareizi - nekad nav par agru to iemācīties vai par vēlu to mainīt.

Vēlies būt labā fiziskā formā, aktīvs un vesels? Tev palīdzēs gardais bariņš! Ja Tu nezini vai neesi pārliecināts, kuri produkti tev būtu vispiemērotākie, gardā bariņa varoņi iemācīs Tev izdarīt pareizo izvēli. Būt labā fiziskā formā ar gardo bariņu ir tik jautri!

Iepazīstoties ar tīmekļa vietnes saturu, spēlējot spēles un iegūstot balvas, Tu iemācīsies, kā izvēlēties visveselīgāko pārtiku.

Lai to atvieglotu, ES cenšas veicināt augļu, dārzeņu un piena produktu patēriņu skolās un dažviet Eiropā tiek piedāvātas ceļojošās prezentācijas. Iespējams, ka oktobrī un novembrī gardā bariņa furgons viesosies arī Tavā skolā, aicinot Tevi pareizi ēst, dzert un kustēties!

Kādēļ tas ir svarīgi?

ES mudina Tevi iekļaut uzturā gardus augļus un dārzeņus, kā arī dzert vēsu pienu, jo, ja Tu iemācīsies ēst pareizi tagad, Tu to turpināsi arī turpmākajā dzīvē. Tā kā arvien vairāk bērnu cieš no liekā svara, ir pienācis laiks rīkoties. Liekais svars var stipri kaitēt Tavai veselībai, savukārt, pareiza ēšana var ietaupīt Tev daudz nepatikšanu nākotnē.

Gardā bariņa kampaņa sniedz Tev nepieciešamo informāciju, lai Tu varētu izdarīt pareizo izvēli.

ES lauksaimniecības iestāžu izstrādātās kampaņas mērķis ir sniegt bērniem zināšanas, tādējādi paplašinot viņu izvēles iespējas. Kampaņa sāksies 28. septembrī, kuras laikā gardā bariņa varoņi rādīs Tev ceļu uz veselīgāku dzīvesveidu.

Ja Tu jutīsies labi un zināsi, ko ēd - jo pazīstot produktus, būsi izdarījis vispareizāko izvēli -, uzlabosies arī Tavas darba spējas. Tu retāk jutīsi nogurumu un apnikumu, jo bieži vien mūsu enerģijas līmenis ir saistīts ar to, ko mēs ēdam.

Tādēļ pievienojies gardajam bariņam, kurš ir gatavs sniegt Tev nepieciešamo informāciju, lai Tu varētu izdarīt pareizo izvēli un dzīvot veselīgi.

Ēd, dzer, kusties!

Līdzīgās saites

Pēdējā atjaunināšana: 08/03/2015 | Lapas sākums