Ši tinklavietė buvo archyvuota 16/12/2011
16/12/2011

Apie kampaniją

Apie kampaniją

Valgyk protingai - niekada nėra anksti mokytis ir niekada nevėlu keisti įpročius.

Nori būti stiprus, aktyvus ir sveikas? Skanioji kompanija tau padės! Jei nesi tikras, ką turėtumei valgyti, arba jei tau tiesiog reikia priminti, skaniosios kompanijos veikėjai parodys tau, kaip protingai pasirinkti. Su skaniąja kompanija linksma būti sveikam!

Naršydamas po svetainę, žaisdamas žaidimus ir laimėdamas prizų išmoksi visko, ką turi žinoti, kad protingai išsirinktum ką valgyti.

Kad tau būtų paprasčiau pasirinkti, mokyklose ES populiarina vaisius, daržoves ir pieno produktus, o kai kuriose Europos dalyse tave pasieks ir keliaujantis reklaminių renginių automobilis. Spalį ir lapkritį skaniosios kompanijos automobilis gali pasirodyti tavo mokykloje, kad paragintų tave valgyti, gerti, judėti!

Kodėl tai svarbu?

ES padeda tau kramsnoti skanius vaisius ir daržoves, gerti vėsų pieną, nes jei protingai maitinsies būdamas jaunas, taip elgsies ir vėliau. Kadangi vis daugiau vaikų turi antsvorio, metas veikti dabar. Antsvoris gali būti labai kenksmingas tavo sveikatai - sveikas maistas gali padėti išvengti daugybės nemalonumų ateityje.

Skanioji kompanija tau suteiks reikalingos informacijos, kaip teisingai pasirinkti.

Šią kampaniją organizuoja už ūkininkavimą atsakingas ES padalinys - taip siekiama vaikams suteikti reikalingų žinių. Nuo rugsėjo 28 dienos skaniosios kompanijos veikėjai tave ves į sveikesnį gyvenimą.

Jei jautiesi gerai ir kontroliuoji, ką valgai, - renkiesi protingai ir žinai, kas yra kas, - tau geriau seksis ir dirbti. Nebūsi toks pavargęs, tau mažiau viskas įkyrės, nes tavo energija dažnai priklauso nuo to, ką valgai.

Taigi eikš ir prisijunk prie skaniosios kompanijos, kuri išvyksta norėdama tau suteikti reikalingos informacijos, kad galėtum teisingai pasirinkti ir sveikai gyventi.

Valgyk, gerk, judėk!

Susijusios nuorodos

Paskutinį kartą atnaujinta: 08/03/2015 | Į puslapio pradžią