Veebisait on arhiveeritud 16/12/2011
16/12/2011

Kampaaniast

Kampaaniast

Süüa tuleb targalt - mitte kunagi pole liiga vara õppida ega liiga hilja muutuda.

Soovid olla heas vormis, aktiivne ja terve? Maitsev punt aitab sind! Kui sa pole kindel, mida sul oleks vaja süüa, või on vaja, et keegi seda lihtsalt meelde tuletaks, näitavad maitsva pundi tegelased, kuidas teha tarku valikuid. Koos maitsva pundiga on tore olla heas vormis!

Kui tutvud veebisaidiga, mängid seal mänge ja võidad auhindu, saad teada kõik, mida vaja, et targalt valida toitu, mida sööd.

Et sul oleks lihtsam, innustab EL sööma koolis puu- ja köögivilju ning piimatooteid. Mõnes Euroopa paigas on sinu poole teel terve rändetendus. Oktoobris-novembris võib sinu kooli juurde jõuda maitsva pundi teabebuss, et panna sind sööma, jooma ja liikuma!

Miks see on tähtis?

EL aitab kaasa, et saaksid mugida maitsvaid puu- ja köögivilju ja juua lahedat piima, sest kui sa sööd noorena targalt, teed sama ka edaspidi. Ülekaalulisi lapsi on üha rohkem, seepärast tuleb tegutseda just nüüd. Ülekaal võib olla su tervisele väga kahjulik - õigesti söömisega saad edaspidi palju probleeme ära hoida.

Maitsva pundi kampaania annab sulle vajalikke teadmisi õigete valikute tegemiseks.

ELi põllumajandusasutuste poolt välja töötatud kampaania eesmärk on anda lastele teadmisi. 28. septembril algavas kampaanias juhivad sind tervislikumate eluviiside poole maitsva pundi tegelased.

Kui tunned end hästi ja tead, mida sööd - teed tarku valikuid ja tead, mis on mis - saad ka tööga paremini hakkama. Tunned vähem väsimust ja tüdimust, sest sageli on su energiatase seotud sellega, mida sööd.

Nii et tule ja vaata, kuidas maitsev punt näitab sulle õigeid valikuid tervislikuks eluks.

Söö, joo ja liigu!

Viidad

Viimati muudetud: 08/03/2015 | Üles