Publikācijas

Šeit ir pieejamas jaunākās Leader+ novērošanas centra publikācijas pdf formātā.

Eiropas Leader+ vietējo rīcības grupu karte sniedz informāciju par darbības jomām un tēmām, kuras ir izvēlējušās 893 vietējās rīcības grupas 15 ES dalībvalstīs. Katru VRG var atrast pēc tās ES koda (un) atbilstoši izvēlētajai un oficiāli apstiprinātajai Leader+ tēmai vai tēmu kopumam. Dalībvalstu kartes ir pieejamas dalībvalstu failos.

Leader+ Magazine tiek izdots trīs reizes gadā, un tas satur norādes uz informāciju par Leader+ izpildītajiem un pašlaik veiktiem projektiem. Tiek prezentētas gadījumu izpētes no dažādām dalībvalstīm saskaņā ar atsevišķām Leader+ prioritārajām tēmām, un ir iespējams arī uzzināt ko vairāk par to, kas notiek jaunajās dalībvalstīs. Noklikšķinot uz iepriekš norādītās saites, meklētājprogramma ļauj atrast noteiktus žurnāla rakstus, kuri atbilst izvēlētiem kritērijiem.

Leader+ labākie paraugi ir četru publikāciju sērija. Katrā izdevumā aplūkoti piemēri, ko 15 ES dalībvalstīs apkopojis Leader+ novērošanas centrs ar nacionālo organizāciju un pārvaldes institūciju palīdzību. Visi projekti tika izvēlēti, balstoties uz European Leader+ Good Practice datubāzi, kas pieejama arī tīmekļa vietnē.

Flash News” sniedz regulāras ziņas par notikumiem Lauku Attīstībā, kas attiecas uz Leader+ rīcībām, interesantu informāciju un publikācijām Eiropas līmenī, kā arī par Leader+ novērošanas centru. Ar to ir ieteicams sākt iepazīšanos ar Leader+, un tai ir atsevišķa interaktīvā sadaļa, kurā jūs varat pievienot savu ieguldījumu un parakstīties uz jaunumiem. Citās vietās ir iespējams piekļūt plaša apjoma publikācijām par Lauku Attīstību, ieskaitot ES un nacionālā tīkla vienību informācijas avotiem.

Izvēloties konkrētu saiti, jūs varat nokļūt tieši vietnē, kur atrodas konkrētas publikācijas, vai piekļūt pašam dokumentam pdf formātā.

 

Eiropas Leader+ vietējo rīcības grupu karte

[PDF, 7 MB]