Väljaanded

Siin on andmed Leader+ Vaatluskeskuse uusimate trükiste kohta PDF-vormingus.

Euroopa Leader+ kohalike tegevusrühmade kaart annab ülevaate aladest ja teemadest, mis valiti 893 kohaliku tegevusrühma poolt ELi 15 liikmesriigis. Iga kohaliku tegevusrühma saab tuvastada selle ELi koodi alusel (ja) vastavalt Leader+’i teemale või valitud ning ametlikult kinnitatud teemade kombinatsioonile. Riigikaardid on saadaval liikmesriikide andmetes.

Leader+ Magazine antakse välja kolm korda aastas ja see sisaldab teavet käimasolevate või tulevaste Leader+ projektide kohta. Ajakirjas esitletakse erinevatel Leader+ programmi prioriteetsetel teemadel põhinevaid juhtumeid mitmetest liikmesriikidest, ning antakse samuti teavet uutes liikmesriikides toimuva kohta. Ülalolevalt lingilt annab otsingumootor võimalused teatud ajakirja artiklite leidmiseks valitud kriteeriumide alusel.

Leader+ parimad tavad” on neljast väljaandest koosnev sari. Iga väljaanne koosneb ELi 15 liikmesriigis kogutud näidetest, mida Leader+ Vaatluskeskus koos riiklike võrgustike üksuste ja korraldusasutustega kogus. Kõik projektid valiti välja European Leader+ Good Practice andmebaasi alusel, mis on samuti veebilehelt saadaval.

Uudiskiri “Flash News” edastab regulaarselt uudiseid maaelu arenduse raames toimuvate sündmuste kohta, kajastades nii Leader+ tegevusi ja Euroopa tasandil avaldatud huvitavat teavet ja väljaandeid, kui ka Leader+ Vaatluskeskuse uudiseid. Uudiskiri on hea lähtepunkt enda kurssi viimiseks programmiga Leader+ ning see sisaldab ka interaktiivset osa, mille kaudu teil on võimalik teha kaastööd ja uudiskirja tellida. Erinevaid maaelu arenguga seotud väljaandeid võite leida hulgaliselt ka mujalt, sealhulgas nii EL-i kui riiklike võrgustike üksuste allikatest.

Valitud lingid viivad teid otse lehele, kust võib need väljaanded leida, või dokumendi endani, mis on PDF-vormingus.

 

Euroopa Leader+ kohalike tegevusrühmade kaart

[PDF, 7 MB]