Leader Competence Pool

(Andmebaas on praegu saadaval ainult: en fr de it es nl el fi sv pt da )

Tere tulemast otsingumootorisse Leader Competence Pool (LCP). See tööriist annab inimestele, kes töötavad Euroopa maapiirkondade arendamises, tööriista, millega nad võivad leida mõttekaaslasi või ekspertarvamusi teatud aladel ja millega nad leiavad abi igas olukorras.

LCP on välja töötatud Leader+’i vahehinnangu tulemusel. See näitas, et õppeefekt Leader II ja Leader+ vahel kadus paljudel juhtudel. Ideena arutati ja arendati seda kohalike tegevusrühmade esindajatega, riiklike võrgustike üksustega ja korraldusasutustega Leader+ Vaatluskeskuse seminaril Ungaris Tihany’s 2006. aasta novembris.

LCP tööriista võttis kasutusele Kontaktpunkt koostöös Leader+ korraldusasutuste ja riiklike võrgustike üksustega, kes pakkusid sobivaid kandidaate oma profiilide registreerimiseks ja avaldamiseks. See protsess on nüüd suletud. Sinna kuuluvad spetsialistid, kes tegelevad kohalike tegevusrühmade haldamisega; regionaalsetes, regioonidevahelistes või riiklikes võrgustikes ning institutsioonilistes asutustes, nt korraldusasutustes.

LCP annab Leader’iga seotutele võimaluse kirjeldada algatuse käigus saadud kogemusi ja pädevusi. See on loodud salvestama mõningaid teadmisi ja kogemusi, mis on programmi Leader ja teiste traditsioonilisemate aruandevormide jooksul loodud.

Profiilid on inglise keeles ja neid kuvatakse andmelehe vormis. Juurdepääsu nendele andmelehtedele saab otsingumootorist olemasolevate valikukriteeriumidega.