Interaktīvais Leader+

Aicinām jūs interaktīvajā Leader+, kur ir pieejami dažādi informācijas rīki, kas palīdzēs jums saņemt atbildes uz plašākiem jautājumiem par kontaktiem un projekta informāciju.

Ievads

Leader+ ir viena no četrām ES struktūrfondu finansētām iniciatīvām, kas ir izstrādāta, lai palīdzētu lauku iedzīvotājiem apzināties sava vietējā reģiona ilgtermiņa potenciālu.

Tā atbalsta integrētu, augstas kvalitātes un oriģinālu stratēģiju ieviešanu ilgtspējīgas attīstības nodrošināšanai un balstās uz partnerību un pieredzes apmaiņas tīkliem.

Laikā no 2000.–2006. gadam pavisam tiks izlietoti 5 046,5 miljoni eiro, no kuriem 2 105,1 miljoni eiro piešķirs ELVGF vadības sektors un pārējā summa nāks no publiskiem un privātiem fondiem.

Vairāk

Lūdzu, ņemiet vērā, ka Leader+ kontaktpunkts ir apturējis savu darbību. Tomēr Leader+ mājas lapa joprojām darbosies, tikai tā vairs netiks atjaunota. Tas attiecas arī uz interaktīvajām datu bāzēm. Tiks pievienotas dažas publikācijas, tiklīdz tās būs pieejamas.

 

Rural Development 2007-2013Leader+ kontaktpunktu - Informācija

Site News

DVD box: Leader achievements: a diversity of territorial experience

Leader+ Observatory conference, 22-23 November 2007, Evora, Portugal

You can order one copy of this DVD box via the EU Bookshop website: http://bookshop.europa.eu. For several copies, please send an e-mail to: AGRI-LEADERPLUS-PUBLICATIONS@ec.europa.eu.

dvdbox

  • DVD cover [PDF en ]
  • DVD inlay [PDF en ]

Leader+ Magazine

New editions and language versions of the Magazine will be added as soon as they become available.

Leader+ best practices

New editions and language versions of the "best practice publications" will be added as soon as they become available.

Seminar

Final conference: Leader achievements: A diversity of territorial experience

22 - 23 November 2007, Èvora, Portugal

The documentation from this conference includes: pictures of the event, the programme itself and those presentations given during the opening and closing plenary sessions as well as the various mini plenary sessions.

Flash News / Magazine

news 01
  • 15 - 04 - 2008: Flash news 78 [PDF enfrdeites]
  • 31 - 03 - 2008: Flash news 77 [PDF enfrdeites]
  • 17 - 03 - 2008: Flash news 76 [PDF enfrdeites]

Flash News archives

Magazine 11 • 2008

Magazine 11 is now available in English in 'pdf' format. This 11th issue as well as previous editions are available in the archive section, and can also be ordered via AGRI-LEADERPLUS-PUBLICATIONS@ec.europa.eu.

Magazine 11 • 2008 [PDF]

 

Paziņojums par vietnes valodu

Lūdzam ņemt vērā, ka šī mājas lapa, ieskaitot satura navigāciju, ir tulkota visās oficiālajās Eiropas Savienības valodās. Cita informācija šajā vietnē ir nodrošināta angļu un/vai kādas citas valsts valodā