Interaktyvus Leader+

Sveikiname Jus interaktyviajame Leader+, kur mes Jums pateiksime įvairių informacijos priemonių, kurios praverčia konkrečių užklausimų apie kontaktus ir projekto informaciją atvejais.

Įžanga

Leader+ – tai viena iš keturių ES struktūrinių fondų finansuojamų iniciatyvų, kurios tikslas – padėti veikėjams kaimo vietovėse pažvelgti į ilgalaikes jų regiono galimybes.

Skatindama integruotų, aukštos kokybės ir originalių darnaus vystymo projektų įgyvendinimą, ši iniciatyva pagrindinį dėmesį skiria partnerystei ir keitimosi patirtimi tinklams.

Per 2000-2006 metus bus išleista 5 046,5 milijono eurų, iš kurių 2 milijonus eurų suteikia Europos žemės ūkio orientavimo ir garantijų fondo (EŽŪGOF) Orientavimo skyrius, o likusieji pinigai gaunami iš valstybinių ir privačių įnašų.

Daugiau

Prašome atkreipti dėmesį, kad svetainė Leader+ Contact Point dabar neveikia, bet svetainė Leader+ vis dar veikia, tačiau ji nebus atnaujinama, kaip ir interaktyviosios duomenų bazės. Tam tikros publikacijos bus pridėtos, kai jas turėsime.

 

Rural Development 2007-2013Lyderis+ Kontaktų punkto - Informacija

Site News

DVD box: Leader achievements: a diversity of territorial experience

Leader+ Observatory conference, 22-23 November 2007, Evora, Portugal

You can order one copy of this DVD box via the EU Bookshop website: http://bookshop.europa.eu. For several copies, please send an e-mail to: AGRI-LEADERPLUS-PUBLICATIONS@ec.europa.eu.

dvdbox

  • DVD cover [PDF en ]
  • DVD inlay [PDF en ]

Leader+ Magazine

New editions and language versions of the Magazine will be added as soon as they become available.

Leader+ best practices

New editions and language versions of the "best practice publications" will be added as soon as they become available.

Seminar

Final conference: Leader achievements: A diversity of territorial experience

22 - 23 November 2007, Èvora, Portugal

The documentation from this conference includes: pictures of the event, the programme itself and those presentations given during the opening and closing plenary sessions as well as the various mini plenary sessions.

Flash News / Magazine

news 01
  • 15 - 04 - 2008: Flash news 78 [PDF enfrdeites]
  • 31 - 03 - 2008: Flash news 77 [PDF enfrdeites]
  • 17 - 03 - 2008: Flash news 76 [PDF enfrdeites]

Flash News archives

Magazine 11 • 2008

Magazine 11 is now available in 'pdf' format. This 11th issue as well as previous editions are available in the archive section, and can also be ordered via AGRI-LEADERPLUS-PUBLICATIONS@ec.europa.eu.

Magazine 11 • 2008 [PDF]

 

Pastaba apie svetainės kalbą

Atkreipkite dėmesį, kad šis pagrindinis puslapis, įskaitant ir meniu navigaciją, išverstas į visas oficialias Europos Sąjungos kalbas. Pagal pradinį nustatymą, informacija kitur šiame puslapyje pateikta anglų ir (arba) viena iš kitų nacionalinių kalbų.