Interaktiivne Leader+

Tere tulemast Leader+ interaktiivsele koduleheküljele, kus teil on võimalik kasutada erinevaid võimalusi täpsema teabe saamiseks kontaktidest ja projektidest.

Sissejuhatus

Leader+ on üks neljast EL struktuurifondide kaudu rahastatud algatusest, mille eesmärgiks on aidata maaettevõtjail kasutada oma piirkonna pikaajalist potentsiaali.

Leader+ algatus toetab integreeritud, kvaliteetste ja originaalsete säästva arengu strateegiate rakendamist, keskendudes eelkõige partnerlusele ja kogemuste vahetamiseks loodud võrgustikele.

Ajavahemikuks 2000–2006 on ette nähtud ühtekokku 5046,5 miljonit eurot, millest 2105,1 miljonit pärineb Euroopa Põllumajanduse Arendus– ja Tagatisfondi arendusrahastust ning ülejäänu avaliku– ja erasektori rahadest.

Veel

Palun võtke teadmiseks, et Leader+ kontaktpunkt on nüüd tegevuse lõpetanud. Leader+ veebileht jääb siiski avatuks, ent seda ei uuendata enam. See kehtib ka interaktiivsete andmebaaside kohta. Teatud publikatsioonid lisatakse, kui need kättesaadavaks muutuvad.

 

Rural Development 2007-2013Leader+ kontaktpunkti - Informatsioon

Site News

DVD box: Leader achievements: a diversity of territorial experience

Leader+ Observatory conference, 22-23 November 2007, Evora, Portugal

You can order one copy of this DVD box via the EU Bookshop website: http://bookshop.europa.eu. For several copies, please send an e-mail to: AGRI-LEADERPLUS-PUBLICATIONS@ec.europa.eu.

dvdbox

  • DVD cover [PDF en ]
  • DVD inlay [PDF en ]

Leader+ Magazine

New editions and language versions of the Magazine will be added as soon as they become available.

Leader+ best practices

New editions and language versions of the "best practice publications" will be added as soon as they become available.

Seminar

Final conference: Leader achievements: A diversity of territorial experience

22 - 23 November 2007, Èvora, Portugal

The documentation from this conference includes: pictures of the event, the programme itself and those presentations given during the opening and closing plenary sessions as well as the various mini plenary sessions.

Flash News / Magazine

news 01
  • 15 - 04 - 2008: Flash news 78 [PDF enfrdeites]
  • 31 - 03 - 2008: Flash news 77 [PDF enfrdeites]
  • 17 - 03 - 2008: Flash news 76 [PDF enfrdeites]

Flash News archives

Magazine 11 • 2008

Magazine 11 is now available in 'pdf' format. This 11th issue as well as previous editions are available in the archive section, and can also be ordered via AGRI-LEADERPLUS-PUBLICATIONS@ec.europa.eu.

Magazine 11 • 2008 [PDF]

 

Märkus veebisaidi keele kohta

Käesolev avaleht koos menüüga on tõlgitud Euroopa Liidu kõikidesse ametlikesse keeltesse. Veebisaidi teistes osades esitatud teave on üldjuhul inglise keeles ja/või mõnes teises ametlikus keeles.