This site has been archived on 28/02/2013
28/02/2013

ES pieno tiekimo mokykloms programa „Pienas vaikams“

ES pieno tiekimo mokykloms programa – ne tik apie pieną. Ji – apie pieną, jogurtą, sūrį, pasukas ir kitus gardžius pieno produktus, svarbius gerai ir subalansuotai mitybai. Ji taip pat apie tave ir tavo gerovę: gerą maitinimąsi, stiprybę ir sveikatą.

Turėdamas daug kalcio, vitaminų, mineralų ir kitų tavo organizmui reikalingų maistingų medžiagų, pienas ir pieno produktai kasdien teikia tau jėgų. Panaršyk po mūsų interneto svetainę, sužinok daugiau apie maistinę pieno produktų „galią“ ir pasitikrink savo žinias apie pieną ir pieno produktus.

Ar savo mokykloje gali gauti pieno? Ar gali gauti jogurto arba pieno per pietų pertrauką? Ar žinojai, kad, vykdant ES pieno tiekimo mokykloms programą, daugelyje vietų, kaip ir tavo mokykloje, yra siūlomi šie ir kiti pieno produktai? Vaisiai ir daržovės taip pat labai svarbūs tavo sveikatai, taigi ES norėtų, įgyvendindama pasiūlytąją Europos mokyklų aprūpinimo vaisiais programą, tavo mokykloje nemokamai tau duoti vaisių ir daržovių.


ES pieno tiekimo mokykloms programa

ES pieno tiekimo mokykloms programa Teikiant subsidijas ir šviečiant ES pieno tiekimo mokykloms programa, mokiniai yra skatinami gerai maitintis ir valgyti sveiką subalansuotą maistą.

skaitykite

Pienas mokykloje mano šalyje

Pienas mokykloje mano šalyje Norėtum sužinoti daugiau apie ES pieno tiekimo mokykloms programą savo šalyje? Kas galėtų suteikti tau daugiau informacijos, sužinok čia.

skaitykite

Viktorina

Viktorina Manai, kad žinai viską apie pieną? Pasitikrink savo žinias šioje viktorinoje ir pamatyk, kiek iš tikrųjų žinai. Dalyvauk viktorinoje dabar!

skaitykite

Mokytojų ir tėvų kampelis

Mokytojų ir tėvų kampelis Pienas ir pieno produktai jūsų sveikatai gali būti tokie pat svarbūs, kaip ir jūsų vaikų sveikatai. Sužinokite daugiau apie pieno produktų naudą ir pasidalykite savo žiniomis su kitais.

skaitykite

Priemonių komplektas

Priemonių komplektas Gauk nemokamos medžiagos, reklamuojančios ES pieno tiekimo mokykloms programą.

skaitykite

Nuotraukų konkursas

Nuotraukų konkursas Pažvelk į nuotraukų konkurso rezultatus.

skaitykite