Navigācijas ceļš

Citi rīki

VOTE NOW

Sveicināti 2014. gada KLP komunikācijas balvu konkursā!

Pieredze, kuru guvām 2012. un 2013. gada konkursā, bija ļoti pozitīva, un mēs esam gandarīti paziņot, ka ir sākusies pieteikšanās šī gada konkursam!

Esat istrādājuši un īstenojat informatīvu pasākumu vai kampaņu lauksaimniecības un lauku attīstības jomā, un vēlaties par to pastāstīt starptautiskai auditorijai? Vēlaties dalīties pieredzē ar citām personām, kas ir ieinteresētas kopējās lauksaimniecības politikas komunikācijas jautājumos?

Ja tā, tad pastāstiet mums par to!

Pastkartes pdf - 458 KB [458 KB] български (bg)čeština (cs)dansk (da)Deutsch (de)eesti keel (et)ελληνικά (el)English (en)español (es)français (fr)hrvatski (hr)italiano (it)lietuvių kalba (lt)magyar (hu)Malti (mt)Nederlands (nl)polski (pl)português (pt)română (ro)slovenčina (sk)slovenščina (sl)suomi (fi)svenska (sv)

Vai jūs interesē vēl citi paraugprakses piemēri?

Vai jūs interesē vēl citi paraugprakses piemēri? Sadaļā Paraugprakse pieejami visi KLP komunikācijas balvu konkursa 2012. un 2013. gadā izvēlētie projekti.

Informācija ieinteresētajām personām

Informācija sabiedrībai

Inovatīva informācija

Vai jūsu informējošais pasākums pirmām kārtām domāts profesionāļiem, tādiem kā lēmēji un/vai sabiedriskās domas veidotāji, profesionālās organizācijas, lauksaimnieki vai citas ieinteresētās personas?

Ja jā, tad izvēlieties šo kategoriju.

Vai jūsu informējošais pasākums galvenokārt ir domāts plašai sabiedrībai, un tā vēstījums ir skaidrs un saprotams, saistīts ar cilvēku ikdienas dzīvi?

Ja tā, tad izvēlieties šo kategoriju.

Vai jūsu komunikācijas projekts, kurš ir domāts ieinteresētajām personām vai plašai sabiedrībai, ir īpaši inovatīvs un uzmanību piesaistošs komunikācijas rīku, darbību vai kanālu ziņā?

Ja tā, tad izvēlieties šo kategoriju.