Naršymo kelias

Papildomos priemonės

Apdovanojimai (bendras pristatymas)

BŽŪP komunikacijos apdovanojimų tikslas – paviešinti geriausius su bendrąja žemės ūkio politika susijusių komunikacijos iniciatyvų praktikos pavyzdžius. Praktikos pavyzdžiai skirstomi į tris kategorijas: „Suinteresuotųjų subjektų informavimas“, „Visuomenės informavimas“, „Novatoriškas informavimas“.

Pastarąjį kartą konkursas surengtas 2014 m. Laimėtojams apdovanojimai buvo įteikti tarptautinėje apdovanojimų ceremonijoje Briuselyje 2015 m. sausio 29 d. Sužinokite apie juos daugiau čia. čia.

Kitas BŽŪP komunikacijos apdovanojimų konkursas planuojamas 2017 m.

Norėtumėte gauti daugiau geriausių praktikų pavyzdžių?

Skyriuje „Geriausios praktikos“ rasite visus komunikacijos projektus, patekusius į 2012, 2013 ir 2014 m. BŽŪP komunikacijos apdovanojimų finalus.

Suinteresuotųjų subjektų informavimas

Visuomenės informavimas

Novatoriškas informavimas

Ar Jūsų informacinė akcija pirmiausia skirta profesinių interesų turintiems žmonėms, pvz., sprendimus priimantiems ir (arba) nuomones formuojantiems asmenims, profesionalioms organizacijoms arba kitiems suinteresuotiesiems subjektams?

Jeigu taip, rinkitės šią kategoriją.

Ar Jūsų informacinė akcija daugiausia skirta plačiajai visuomenei, siekiant pateikti aiškią ir lengvai suprantamą informaciją apie mūsų kasdienį gyvenimą?

Jeigu taip, rinkitės šią kategoriją.

Ar Jūsų komunikacijos projektas, skirtas suinteresuotiesiems subjektams arba plačiajai visuomenei, yra labai novatoriškas ir patraukiantis dėmesį naudojamų komunikacijos priemonių, akcijų arba kanalų atžvilgiu?

Tuomet rinkitės šią kategoriją.