Cesta

Další nástroje

VOTE NOW

Vítejte v oddíle věnovaném cenám za komunikaci v oblasti SZP za rok 2014!

S radostí oznamujeme, že po velmi kladných zkušenostech s ročníkem 2012 & 2013 lze nyní podávat přihlášky do letošního ročníku!

Vymysleli jste komunikační akci či kampaň týkající se zemědělství a rozvoje venkova, s níž byste se rádi pochlubili před mezinárodním obecenstvem? Chcete se podělit o své zkušenosti s dalšími zúčastněnými stranami, jež se věnují otázkám komunikace v oblasti SZP?

Pokud ano, dejte nám vědět!

 

 

Pohlednice pdf - 458 KB [458 KB] български (bg)dansk (da)Deutsch (de)eesti keel (et)ελληνικά (el)English (en)español (es)français (fr)hrvatski (hr)italiano (it)latviešu valoda (lv)lietuvių kalba (lt)magyar (hu)Malti (mt)Nederlands (nl)polski (pl)português (pt)română (ro)slovenčina (sk)slovenščina (sl)suomi (fi)svenska (sv)

Zajímá vás více příkladů osvědčených postupů?

V oddíle "osvědčené postupy" najdete všechny komunikační projekty, které byly nominovány v ročnících 2012 a 2013 soutěže o ceny za komunikaci v oblasti SZP.

Komunikace zaměřená na zúčastněné strany

Komunikace zaměřená na veřejnost

Inovativní komunikace

Zaměřuje se vaše komunikační akce především na osoby, které se o problematiku zajímají z profesních důvodů, např. na osoby s rozhodovací pravomocí či osoby, které významně ovlivňují veřejné mínění, na profesní organizace, zemědělce či jiné zúčastněné strany?

Pokud ano, zvolte tuto kategorii.

Zaměřuje se vaše komunikační akce především na širokou veřejnost a poskytuje jí jasné a snadno srozumitelné informace, které jsou důležité pro každodenní život?

Pokud ano, zvolte tuto kategorii.

Vyznačuje se váš komunikační projekt, ať již se zaměřuje na zúčastněné strany či na širokou veřejnost, inovativností nebo je zajímavý z hlediska použitých nástrojů, akcí či komunikačních kanálů?

Pokud ano, zvolte tuto kategorii.