01/03/2013
01/03/2013

Ścieżka nawigacji

50-lecie WPR - Partnerstwo między Europą a Rolnikami

Konferencja "50 lat Wspólnej Polityki Rolnej – aspekty regionalne"

Data
12/09/2012
Kraj
Polska
Miejsce
Olsztyn
Organizator
Agencja Rynku Rolnego – Oddział Terenowy w Olsztynie, Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa – Oddział Regionalny w Olsztynie
Rodzaj
inne
Grupa docelowa
ogół społeczeństwa
Witryna internetowa
Łącze do witryny wydarzenia

Agencja Rynku Rolnego – Oddział Terenowy w Olsztynie oraz Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego organizują dnia 12 września 2012 roku w Olsztynie konferencję skierowaną do producentów i przedsiębiorców rolnych oraz doradców rolniczych i przedstawicieli właściwych jednostek organizacyjnych z obszaru województwa poświęcone przedstawieniu kształtowania się WPR oraz roli i zmian jej zakresu w odniesieniu do rolnictwa i obszarów wiejskich.

Uczestnikom konferencji zostaną także przedstawione informacje dotyczące działań z zakresu WPR zrealizowanych od dnia akcesji na obszarze województwa w kontekście toczącej się dyskusji o kształcie WPR na lata 2014-2020. Głosy prezentowane w ramach poszczególnych prezentacji i dyskusji posłużą do wypracowania stanowiska uczestników konferencji wobec dotychczas ogłoszonych projektów WPR na lata 2014-2020.

Informacja dotycząca treści prezentowanych podczas konferencji zostanie także udostępniona ogółowi społeczeństwa na łamach lokalnej prasy i w innych mediach.