Cesta

Evropská komise – O těchto stránkách

Evropská komise hájí zájmy Evropské unie a je hybnou silou jejího legislativního procesu – předkládá návrhy právních předpisů Evropskému parlamentu a Radě. Prosazuje a provádí jednotlivé politiky EU, společně s Evropským soudním dvorem dohlíží na dodržování evropského práva a účastní se jednání na mezinárodní politické scéně.

O těchto stránkách

Oficiální stránky Evropské komise ec.europa.eu jsou součástí portálu Evropské unie „EUROPA“. Poskytují obecné informace o Komisi, a to ve 24 úředních jazycích EU. Přestože na mnohojazyčnost klademe velký důraz, nemusí být některé informace dostupné ve všech těchto jazycích. Podrobnosti viz jazyková politika portálu EUROPA.

Na stránkách najdete:

  • informace o členech, povinnostech a útvarech Evropské komise
  • aktuality
  • tisková prohlášení, audiovizuální materiál a živé přenosy
  • veřejné konzultace
  • informace o přístupu k finančním prostředkům EU – zakázky a granty
  • kontaktní údaje Evropské komise

Kdo stránky spravuje?

Ze jednotlivé části stránek odpovídají různé útvary Komise (generální ředitelství a další).
Redakční a technickou koordinaci a grafickou úpravu má na starosti generální ředitelství pro komunikaci Deutsch (de) English (en) français (fr) .

Navigace

Stránky lze procházet:

Průzkum spokojenosti návštěvníků stránek

Vaše názory a připomínky uvítáme a využijeme je k vylepšení stránek. Můžete nám je zasílat buď prostřednictvím formuláře, který najdete na většině stránek, nebo e–mailem. Veškeré komentáře jsou odesílány anonymně a ani údaje o odesílatelích ani návštěvnících stránek nejsou nikde ukládány.

Další informace o portálu EUROPA

Zobrazit s maximálním kontrastem Zobrazit stránku s normální velikostí písma Zvětšit písmo o 200 % Poslat tuto stránku přátelům Vytisknout stránku

 

Máte nápad, jak tyto stránky vylepšit?

Nalezli jste informace, které jste hledali?

Ano Ne

Co jste hledali?

Máte nějaké připomínky?